NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE

Król Strzelców

Król Strzelców - I liga NLF
ZŁOTE BUTY KRÓLA STRZELCÓW
Stan na koniec sezonu 2019/2020

Nazwisko Imię Drużyna Suma
Małek Maciej FRS Jubilo 24
Nowara Mateusz AMPLIO Młode Wilczki 19
Karpiński Jarosław Constal Chudów 19
Zakrzewski Sławomir Constal Chudów 19
Glugla Tomasz AMPLIO Młode Wilczki 16
Niebrzydowski  Patryk Dzierżażynia Gliwice 16
Hajduk Dawid Fasberg Gliwice 16
Mularczyk Kamil Constal Chudów 15
Krzyszczak Daniel ETP Players 15
Borkowski Łukasz Futsal Team Gliwice 15
Gładkowski Sylwester  FRS Jubilo  14
Lebiedzinski Michał Fasberg Gliwice 13
Malżycki Piotr  FRS Jubilo  13
Wandas Krzysztof Szakale PerfectAuto24 13
Zimnol Jakub AMPLIO Młode Wilczki 12
Radzioch Mirek ETP Players 12
Kaczmarczyk Sławomir Militarni 11
Borkowski Jakub Futsal Team Gliwice 11
Kondraciuk Marcin ETP Players 10
Figiel Andrzej AMPLIO Młode Wilczki 9
Konopiński Paweł Fasberg Gliwice 9
Faryj Tomasz  FRS Jubilo 9
Pecel Sławomir Hello Spank 9
Stasiło Wojciech Szakale PerfectAuto24 9
Rylukowski Łukasz  Team Kovalsky 9
Kęsik Jacek Żernica 9
Zelek Krzysztof AMPLIO Młode Wilczki 8
Szeliga Roman Constal Chudów 8
Ochab Łukasz Dzierżażynia Gliwice 8
Żymełka Robert  ETP Players 8
Dziedzic Adrian FRS Jubilo 8
Grabowy Adrian Hello Spank 8
Balon Łukasz Żernica 8
Sokołowski Tomasz Żernica 8
Żur Wojciech AMPLIO Młode Wilczki 7
Zubek Denis Dzierżażynia Gliwice 7
Kuchajewicz Marek ETP Players 7
Sadowski Radek ETP Players 7
Przydatek Łukasz Fasberg Gliwice 7
Górski  Michał FRS Jubilo  7
Ludwig  Artur Hello Spank 7
Furgał Marek Constal Chudów 6
Warmuz Marcin Constal Chudów 6
Klimowicz Grzegorz Hello Spank 6
Słapiński Wojciech Kłodnica Gliwice 6
Suffner Paweł Żernica 6
Dyla Adrian Dzierżażynia Gliwice 5
Zietek  Daniel  Dzierżażynia Gliwice 5
Dydfeld Mariusz ETP Players 5
Antkiewicz Patryk FRS Jubilo 5
Dendzik Michał  FRS Jubilo 5
Wilk Dominik FRS Jubilo 5
De Lucia Carmine Hello Spank 5
Siwek Mirosław Militarni 5
Zalewski Seweryn  OPEL Solidarność 5
Wiktorowicz Rafał Szakale PerfectAuto24 5
Szaro Wojciech Futsal Team Gliwice 5
Kaczmarek Dawid AMPLIO Młode Wilczki 4
Kozik Piotr AMPLIO Młode Wilczki 4
Konowaluk Mateusz ETP Players 4
Kania Marcin Fasberg Gliwice 4
Lebiedzinski Łukasz Fasberg Gliwice 4
Kuczera Paweł FRS Jubilo  4
Mróz Arkadiusz Hello Spank 4
Adamkiewicz Arkadiusz Militarni 4
Przybyła Adam Żernica 4
Ćwikła  Michał AMPLIO Młode Wilczki 3
Tomaszewski Marek Constal Chudów 3
Dyla Andrzej Dzierżażynia Gliwice 3
Szpietowski Dominik Hello Spank 3
Strzępa Michał Kłodnica Gliwice 3
Dzwonek Konrad Militarni 3
Pokryszka Bartosz Szakale PerfectAuto24 3
Skorupski Dawid Szakale PerfectAuto24 3
Siwon Krzysztof Futsal Team Gliwice 3
Kober Pawel Dzierżażynia Gliwice 2
Krzemieň Filip  Dzierżażynia Gliwice 2
Ochał Maciek ETP Players 2
Czarny Grzegorz Fasberg Gliwice 2
Rosak Paweł Fasberg Gliwice 2
Ciaś  Sławomir  FRS Jubilo  2
Faryj Łukasz  FRS Jubilo  2
Wardziński  Mateusz  FRS Jubilo 2
Włodarski Piotr OPEL Solidarność 2
Górski Krzysztof Szakale PerfectAuto24 2
Kowol Marek Żernica 2
Kuta Dariusz Żernica 2
Duk Dawid Futsal Team Gliwice 2
Klimas Ksawery Futsal Team Gliwice 2
Matuszek Dawid AMPLIO Młode Wilczki 1
Nowara Marek AMPLIO Młode Wilczki 1
Szeliga Marek Constal Chudów 1
Ploch Mateusz  Dzierżażynia Gliwice 1
Śmieja  Jacek Dzierżażynia Gliwice 1
Filusz Piotrek ETP Players 1
Czabok Rajmund Fasberg Gliwice 1
Marciniec Krzysztof Fasberg Gliwice 1
Magiera  Paweł  FRS Jubilo  1
Pudło  Paweł Hello Spank 1
Faryj Michal Kłodnica Gliwice 1
Zaczek Kamil Kłodnica Gliwice 1
Gugała Sylwester Militarni 1
Toporski Piotr Militarni 1
Łukasik Kamil OPEL Solidarność 1
Omyła Tomasz OPEL Solidarność 1
Furmańczyk  Kamil Szakale PerfectAuto24 1
Łakomy  Bartosz Team Kovalsky 1
Rogon  Denis Team Kovalsky 1
Zabawczuk  Mariusz Team Kovalsky 1
Balon Krzysztof Żernica 1
Przybyła Grzegorz Żernica 1
Sosna Adam Żernica 1

Król Strzelców - II liga NLF
SREBRNE BUTY KRÓLA STRZELCÓW
Stan na koniec sezonu 2019/2020

Nazwisko Imię Drużyna Suma
Belka Krzysztof Pryzmat Zabrze 30
Kalisz Krzysztof OPUS Gliwice 25
Magiera Łukasz Pryzmat Zabrze 21
Bartnicki Tomasz OPUS Gliwice 18
Szczepaniak Tomek Black Sheep 17
Abramek Kamil Puzzle 17
Gęsiak Olivier Dzierżążynia II Gliwice 16
Kania Paweł OPUS Gliwice 16
Skrzypkowski Michał Puzzle 16
Golec Michał OPUS Gliwice 15
Witek Piotr Black Sheep 14
Skubisz Mateusz Dzierżążynia II Gliwice 14
Kaczmarczyk Sławomir Wściekłe Psy 14
Polok Aleksander Zbieranina 14
Wiercigroch  Marek Zbieranina 14
Małyska Kamil Black Sheep 13
Januszkiewicz Rafał Puzzle 13
Witkowski Michał UKS Milenium 13
Woźniak Adam Ankra  12
Gaik  Łukasz Pryzmat Zabrze 12
Biegalski Piotr Puzzle 12
Burczyk Andrzej Wściekłe Psy 12
Kwiatkowski Paweł OPUS Gliwice 11
Młynarczyk Adam Wściekłe Psy 11
Karmański Jacek Zbieranina 11
Roesner Kamil Ankra  10
Fałowski Sebastian Pryzmat Zabrze 10
Kolankiewicz Marcin OPUS Gliwice 9
Kluzek Patryk Pryzmat Zabrze 9
Kalkowski Wiktor Stanley Black & Decker 9
Loban Robert Zbieranina 9
Grzeszczak Dariusz Dzierżążynia II Gliwice 8
Michalski Paweł Korona Gliwice 8
Fałowski Artur Pryzmat Zabrze 8
Zygmunt Dawid Pryzmat Zabrze 8
Mroncz Marcin Stanley Black & Decker 8
Żur Sebastian Wściekłe Psy 8
Furmańczyk Kamil Zbieranina 8
Walenta Paweł Zbieranina 8
Meossi Alessandro Stanley Black & Decker 7
Kozak  Łukasz Wściekłe Psy 7
Papok Patryk Wściekłe Psy 7
Janczak Piotr Dzierżążynia II Gliwice 6
Donabidowicz Jakub OPUS Gliwice 6
Jaworski Damian OPUS Gliwice 6
Karolczyk Mateusz Pryzmat Zabrze 6
Miszok Grzegorz Skazani Pyskowice 6
Gavryliak Sergii Ankra  5
Gil Tomasz Black Sheep 5
Szczepaniak Piotrek Black Sheep 5
Tutka Marcin Black Sheep 5
Pietrynek Jacek Korona Gliwice 5
Przybyszewski Tomasz Wściekłe Psy 5
Janicki Jacek Black Sheep 4
Langer Michał Black Sheep 4
Zając Sylwester Black Sheep 4
Ayvazyan Vartan Korona Gliwice 4
Jasiński Michał MŚiW 4
Brodecki Tomasz Puzzle 4
Skonieczny Bartek Stanley Black & Decker 4
Sobel Tomek UKS Milenium 4
Szczęśniak Krzysztof Zbieranina 4
Burczyk Dawid Zbieranina 4
Czaplicki Bartosz Ankra  3
Pytlik Adam Ankra  3
Dziwisz Dawid Dzierżążynia II Gliwice 3
Knur Michał Dzierżążynia II Gliwice 3
Puchalski Paweł Korona Gliwice 3
Wójtowicz Adam OPUS Gliwice 3
Kaczmarczyk Dawid Pryzmat Zabrze 3
Rakowiecki Daniel Pryzmat Zabrze 3
Pasternak Tomasz Skazani Pyskowice 3
Zarzycki Kuba Skazani Pyskowice 3
Wojtal  Tomasz Stanley Black & Decker 3
Niesler Mateusz UKS Milenium 3
Daniec Mateusz Zbieranina 3
Boczar Tomasz Ankra  2
Piotrowski Kajetan Cała Naprzód ecoclean.pl 2
Bizoń Damian Dzierżążynia II Gliwice 2
Bojnarowicz Tomasz Dzierżążynia II Gliwice 2
Drohomirecki Daniel Dzierżążynia II Gliwice 2
Jasiński Rafał MŚiW 2
Nowicki Piotr OPUS Gliwice 2
Prokop Adam Pryzmat Zabrze 2
Amaro German Pryzmat Zabrze 2
Piliczuk Grzegorz Puzzle 2
Kalkowski Robert Stanley Black & Decker 2
Kuhs Damian Stanley Black & Decker 2
Smarzewski Marek Stanley Black & Decker 2
Jędrzejewski Michał UKS Milenium 2
Gacka Łukasz Ankra  1
Rogulski Mariusz Ankra  1
Sobierski Łukasz Ankra  1
Gajda Mateusz Black Sheep 1
Wierzbicki Mariusz Black Sheep 1
Hassa Jakub Cała Naprzód ecoclean.pl 1
Sołtysiak Piotr Cała Naprzód ecoclean.pl 1
Wanat Kamil Cała Naprzód ecoclean.pl 1
Lukoszek Krzysztof Dzierżążynia II Gliwice 1
Oko Marcin Dzierżążynia II Gliwice 1
Sniatowski Adam Dzierżążynia II Gliwice 1
Smyczek Marcin Korona Gliwice 1
Franik Łukasz MŚiW 1
Manka Marcin MŚiW 1
Martyniak Maciej MŚiW 1
Pękala Marcin MŚiW 1
Rebizant Dominik MŚiW 1
dankowski Jakub OPUS Gliwice 1
Jędrasik Damian OPUS Gliwice 1
Śliwa Rafał OPUS Gliwice 1
Niedojad Michał Puzzle 1
Kochanek Dawid Skazani Pyskowice 1
Kołodziej  Michał Skazani Pyskowice 1
Przestrzelski Daniel Skazani Pyskowice 1
Borkim Adam Stanley Black & Decker 1
Jakubczyk Tomasz Stanley Black & Decker 1
Dutkiewicz Artur UKS Milenium 1
Łoś Łukasz UKS Milenium 1
Zubek Denis UKS Milenium 1
Zwadło Tomek UKS Milenium 1
Gomola Grzegorz Wściekłe Psy 1
Gębczyński Grzegorz Zbieranina 1