NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE

Król Strzelców

Złote Buty Króla Strzelców
Stan po 16. kolejce sezonu 2020/2021 (2021.03.14)

Lp. Nazwisko Imię Drużyna Suma
1. Kaczmarczyk Sławomir Militarni 29
2. Borkowski Łukasz Futsal Team Gliwice 27
3. Gładkowski Sylwester FRS Jubilo 24
4. Kalisz Krzysztof Kłodnica Gliwice 19
5. Pidchenko Dmytro Szakale PerfectAuto24 19
6. Niebrzydowski Patryk Dzierżążynia I Gliwice 16
7. Przybyła Grzegorz Żernica 14
8. Zakrzewski Sławomir Constal Chudów 13
9. Hajduk Dawid Fasberg Gliwice 13
10. Borkowski Kuba Futsal Team Gliwice 13
11. Kużma Andrzej ETP Elektro Artivent 12
12. Borczyk Adrian Hello Spank 12
13. Ludwig Artur Hello Spank 12
14. De Lucia Carmine Hello Spank 11
15. Dudziak Filip Szakale PerfectAuto24 11
16. Karpiński Jarosław Constal Chudów 10
17. Szeliga Roman Constal Chudów 10
18. Ochab Łukasz Dzierżążynia I Gliwice 10
19. Górczany Michał ETP Elektro Artivent 10
20. Kalus Dawid Constal Chudów 9
21. Sadowski Radek ETP Elektro Artivent 9
22. Pecel Jakub Slawomir Hello Spank 9
23. Figiel Andrzej AMPLIO Młode Wilczki 8
24. Furgał Marek Constal Chudów 8
25. Owcorz Grzegorz Dzierżążynia I Gliwice 8
26. Smoliński Adrian Kłodnica Gliwice 8
27. Madej Paweł Żernica 8
28. Kondraciuk Marcin ETP Elektro Artivent 7
29. Małek Maciej FRS Jubilo 7
30. Faryj Michał Futsal Team Gliwice 7
31. Adamkiewicz Arkadiusz Militarni 7
32. Dzwonek Konrad Militarni 7
33. Kaczmarek Dawid AMPLIO Młode Wilczki 6
34. Zawiliński Kamil Constal Chudów 6
35. Szaro Wojciech Futsal Team Gliwice 6
36. Wrzosek Arkadiusz Kłodnica Gliwice 6
37. Domański Jerzy Militarni 6
38. Zalewski Seweryn OPEL Solidarność 6
39. Kluger Bartosz Żernica 6
40. Nowara Mateusz AMPLIO Młode Wilczki 5
41. Augustyn Wojciech Constal Chudów 5
42. Zietek Daniel Dzierżążynia I Gliwice 5
43. Przydatek Łukasz Fasberg Gliwice 5
44. Faryj Łukasz FRS Jubilo 5
45. Górski Michał FRS Jubilo 5
46. Kuczera Paweł FRS Jubilo 5
47. Klimas Ksawery Futsal Team Gliwice 5
48. Kapela Szymon Futsal Team Gliwice 5
49. Bartnicki Tomasz Kłodnica Gliwice 5
50. Toporowski Piotr Militarni 5
51. Wandas Krzysztof Szakale PerfectAuto24 5
52. Wiktorowicz Rafał Szakale PerfectAuto24 5
53. Foit Sebastian Żernica 5
54. Ćwikła Michał AMPLIO Młode Wilczki 4
55. Kozik Piotr AMPLIO Młode Wilczki 4
56. Zelek Krzysztof AMPLIO Młode Wilczki 4
57. Zimnol Jakub AMPLIO Młode Wilczki 4
58. Gęsiak Oliwier Dzierżążynia I Gliwice 4
59. Kania Marcin Fasberg Gliwice 4
60. Konopiński Paweł Fasberg Gliwice 4
61. Słapiński Wojciech Fasberg Gliwice 4
62. Strzępa Michał Kłodnica Gliwice 4
63. Młodawski Paweł Militarni 4
64. Siwek Mirosław Militarni 4
65. Stasiło Wojciech Szakale PerfectAuto24 4
66. Martyniak Maciej AMPLIO Młode Wilczki 3
67. Tomaszewski Marek Constal Chudów 3
68. Krzyszczak Daniel ETP Elektro Artivent 3
69. Ochał Maciek ETP Elektro Artivent 3
70. Lebiedzinski Łukasz Fasberg Gliwice 3
71. Wołongiewicz Wojciech Fasberg Gliwice 3
72. Dziedzic Adrian FRS Jubilo 3
73. Malżycki Piotr FRS Jubilo 3
74. Siwoń Krzysztof Futsal Team Gliwice 3
75. Grabowy Adrian Hello Spank 3
76. Kania Paweł Kłodnica Gliwice 3
77. Żak Michał OPEL Solidarność 3
78. Górski Krzysztof Szakale PerfectAuto24 3
79. Balon Łukasz Żernica 3
80. Matuszek Dawid AMPLIO Młode Wilczki 2
81. Dydfeld Mariusz ETP Elektro Artivent 2
82. Kalsz Artur ETP Elektro Artivent 2
83. Żymełka Robert ETP Elektro Artivent 2
84. Czarny Grzegorz Fasberg Gliwice 2
85. Hasli?   Futsal Team Gliwice 2
86. Klimowicz Grzegorz Hello Spank 2
87. Kolankiewicz Marcin Kłodnica Gliwice 2
88. Góra Sławomir Kłodnica Gliwice 2
89. Sosna Adam Żernica 2
90. Glugla Tomasz AMPLIO Młode Wilczki 1
91. Gwiżdż Maciej AMPLIO Młode Wilczki 1
92. Radzio Rafał AMPLIO Młode Wilczki 1
93. Nowara Marek AMPLIO Młode Wilczki 1
94. Miensok Marek AMPLIO Młode Wilczki 1
95. Szeliga Marek Constal Chudów 1
96. Dyla Andrzej Dzierżążynia I Gliwice 1
97. Kober Paweł Dzierżążynia I Gliwice 1
98. Majkowski Kamil Dzierżążynia I Gliwice 1
99. Konowaluk Mateusz ETP Elektro Artivent 1
100. Hremza Ilya FRS Jubilo 1
101. Daczyński Kajetan FRS Jubilo 1
102. Magiera Paweł FRS Jubilo 1
103. Prokop Adam FRS Jubilo 1
104. Biskup Jan FRS Jubilo 1
105. Duk Dawid Futsal Team Gliwice 1
106. Harazmus Dominik Futsal Team Gliwice 1
107. Szpietowski Dominik Hello Spank 1
108. Kania Michał Kłodnica Gliwice 1
109. Wolański Tomasz Kłodnica Gliwice 1
110. Zaczek Andrzej Kłodnica Gliwice 1
111. Adamkiewicz Adrian Militarni 1
112. Markowski Piotr OPEL Solidarność 1
113. Omyła Tomasz OPEL Solidarność 1
114. Łuka Daniel Szakale PerfectAuto24 1
115. Pokryszka Bartosz Szakale PerfectAuto24 1
116. Papis Grzegorz Szakale PerfectAuto24 1
117. Kęsik Jacek Żernica 1
118. Kowol Marek Żernica 1
119. Płoński Dawid Żernica 1
120. Przybyła Adam Żernica 1
121. Steuer Paweł Żernica 1


Srebrne Buty Króla Strzelców
Stan po 16. kolejce sezonu 2020/2021 (2021.03.14)

Lp. Nazwisko Imię Drużyna Suma
1. Szypulski Jacek HL Display 35
2. Zygmunt Dawid Pryzmat Zabrze 32
3. Gil Tomasz Black Sheep 22
4. Witek Piotr Black Sheep 17
5. Wójcik Marcin Nankatsu 17
6. Smoła Damian Puzzle 17
7. Małyska Kamil Black Sheep 16
8. Moroz Michał MIG Piast Gliwice 16
9. Abramek Kamil Puzzle 15
10. Gęsiak Olivier Dzierżążynia II Gliwice 14
11. Tarnowski Adam Nankatsu 14
12. Słysz Jakub Puzzle 14
13. Kozyra Arkadiusz MIG Piast Gliwice 14
14. Młynarczyk Adam Wściekłe Psy 14
15. Sokół Łukasz Open The Lock Escape Room 12
16. Leonenko Nil Puzzle 12
17. Pietrzak Damian MIG Piast Gliwice 11
18. Uziębło Damian MIG Piast Gliwice 11
19. Kozak Łukasz Wściekłe Psy 11
20. Wiercigroch Marek Zbieranina 11
21. Burczyk Dawid Black Sheep 10
22. Jurkiewicz Piotr Open The Lock Escape Room 10
23. Pakirski Artur Open The Lock Escape Room 10
24. Januszkiewicz Rafał Puzzle 10
25. Kaczmarczyk Sławomir Wściekłe Psy 10
26. Furmańczyk Kamil Zbieranina 9
27. Szczepaniak Piotr Black Sheep 8
28. Knur Michał Dzierżążynia II Gliwice 8
29. Moczek Mariusz HL Display 8
30. Pawlak Michał HL Display 8
31. Jasiński Michał MSiW 8
32. Reczyński Wojciech Open The Lock Escape Room 8
33. Szczepaniak Tomasz Black Sheep 7
34. Kalkowski Wiktor Black Sheep 7
35. Rakowiecki Daniel Pryzmat Zabrze 7
36. Gaik Łukasz Pryzmat Zabrze 7
37. Przybyszewski Tomasz Wściekłe Psy 7
38. Żur Sebastian Wściekłe Psy 7
39. Gajda Mateusz Black Sheep 6
40. Rebizant Dominik MSiW 6
41. Biegalski Piotr Puzzle 6
42. Piliczuk Grzegorz Puzzle 6
43. Wójcik Adam MIG Piast Gliwice 6
44. Papok Patryk Wściekłe Psy 6
45. Polok Aleksander Zbieranina 6
46. Wójcik Arkadiusz MIG Piast Gliwice Oldboje 6
47. Langer Michał Black Sheep 5
48. Bejnarowicz Tomasz Dzierżążynia II Gliwice 5
49. Janczak Piotr Dzierżążynia II Gliwice 5
50. Śniatowski Mateusz Dzierżążynia II Gliwice 5
51. Franik Martin HL Display 5
52. Jasiński Rafał MSiW 5
53. Pochopień Patryk Nankatsu 5
54. Kozłowski Przemysław Wściekłe Psy 5
55. Skubisz Mateusz Dzierżążynia II Gliwice 4
56. Hajduk Dawid HL Display 4
57. Dziurzyński Łukasz Open The Lock Escape Room 4
58. Turczyn Mateusz Open The Lock Escape Room 4
59. Belka Krzysztof Pryzmat Zabrze 4
60. Kruk Damian MIG Piast Gliwice 4
61. Karmański Jacek Zbieranina 4
62. Chmara Robert MIG Piast Gliwice Oldboje 4
63. Cieślik Szymon HL Display 3
64. Walczak Paweł HL Display 3
65. Mazur Mateusz Nankatsu 3
66. Łuszczewski Dawid Open The Lock Escape Room 3
67. Parzych Łukasz MIG Piast Gliwice 3
68. Grzeszczak Dariusz Dzierżążynia II Gliwice 2
69. Franik Łukasz MSiW 2
70. Majnusz Krzysztof MSiW 2
71. Pechta Mateusz MSiW 2
72. Smolka Arkadiusz MSiW 2
73. Mazur Łukasz Nankatsu 2
74. Smoliński Dominik Nankatsu 2
75. Staroń Łukasz Nankatsu 2
76. Luka Jarosław Nankatsu 2
77. Wojdat Kamil Nankatsu 2
78. Piotrowski Łukasz Open The Lock Escape Room 2
79. Tyndyk Grzegorz Open The Lock Escape Room 2
80. Tyndyk Kamil Open The Lock Escape Room 2
81. Majchrzak Mateusz Pryzmat Zabrze 2
82. Huczalik Mateusz MIG Piast Gliwice 2
83. Mąsiorski Dawid MIG Piast Gliwice 2
84. Demaniuk   MIG Piast Gliwice 2
85. Daczyński Kajetan Zbieranina 2
86. Szczęśniak Krzysztof Zbieranina 2
87. Bienasz Bogusław MIG Piast Gliwice Oldboje 2
88. Furca Ryszard MIG Piast Gliwice Oldboje 2
89. Michalski Marcin MIG Piast Gliwice Oldboje 2
90. Wandzel Marco MIG Piast Gliwice Oldboje 2
91. Rys   MIG Piast Gliwice Oldboje 2
92. Sobiegraj Marcin Black Sheep 1
93. Semczuk Krzysztof Black Sheep 1
94. Błaszków Przemysław Dzierżążynia II Gliwice 1
95. Dziwisz Dawid Dzierżążynia II Gliwice 1
96. Augustyński Łukasz HL Display 1
97. Chomko Piotr HL Display 1
98. Dukała Daniel HL Display 1
99. Pękala Marcin MSiW 1
100. Ziober Jakub Nankatsu 1
101. Uariat   Nankatsu 1
102. Kosiorowski Krzysztof Open The Lock Escape Room 1
103. Magiera Łukasz Pryzmat Zabrze 1
104. Kluzek Patryk Pryzmat Zabrze 1
105. Kowalski Rafał Pryzmat Zabrze 1
106. Skrzypkowski Michał Puzzle 1
107. Wystyrk Grzegorz Puzzle 1
108. Zdańkowski Mateusz Puzzle 1
109. Janczak   Wściekłe Psy 1
110. Bukała Stanisław Zbieranina 1
111. Karmański Jakub Zbieranina 1
112. Walenta Paweł Zbieranina 1
113. Kłyk   Zbieranina 1
114. Matuszek Roman MIG Piast Gliwice Oldboje 1
115. Piesiak Marcin MIG Piast Gliwice Oldboje 1
116. Zalewski   MIG Piast Gliwice Oldboje 1