Zakończenie sezonu 2021/2022
Lp. | Nazwisko | Imię | Drużyna | Suma |
1. | Borkowski | Łukasz | Futsal Team Gliwice | 68 |
2. | Ujazda | Mariusz | ETP Elektro Artivent Players | 61 |
3. | Dudziak | Filip | Szakale | 23 |
4. | Górczany | Michał | ETP Elektro Artivent Players | 21 |
5. | Kaczmarczyk | Sławomir | Militarni | 18 |
6. | Zakrzewski | Sławomir | Constal Chudów | 17 |
7. | Gil | Tomasz | Black Sheep | 16 |
8. | Borkowski | Jakub | Futsal Team Gliwice | 15 |
9. | Bzdziuła | Bartek | ETP Elektro Artivent Players | 14 |
10. | Furgał | Marek | Constal Chudów | 13 |
11. | Siwek | Mirosław | Militarni | 13 |
12. | Olszar | Łukasz | Constal Chudów | 12 |
13. | Kalkowski | Wiktor | Black Sheep | 11 |
14. | Szczepaniak | Tomasz | Black Sheep | 11 |
15. | Borczyk | Adrian | Electrolux PLB | 11 |
16. | De Lucia | Carmine | Electrolux PLB | 11 |
17. | Pokryszka | Bartosz | Szakale | 11 |
18. | Kalus | Dawid | Constal Chudów | 10 |
19. | Dąbkowski | Rafał | ETP Elektro Artivent Players | 10 |
20. | Łukasik | Kamil | OPEL Solidarność | 10 |
21. | Stasiło | Wojciech | Szakale | 10 |
22. | Faryj | Michał | Futsal Team Gliwice | 9 |
23. | Mickiewicz | Krzysztof | Pryzmat Zabrze | 9 |
24. | Sebastian | Dulęba | Szakale | 9 |
25. | Kuźma | Andrzej | ETP Elektro Artivent Players | 8 |
26. | Klimas | Ksawery | Futsal Team Gliwice | 8 |
27. | Pecel | Jakub | Electrolux PLB | 8 |
28. | Belka | Krzysztof | Pryzmat Zabrze | 8 |
29. | Zygmunt | Dawid | Pryzmat Zabrze | 8 |
30. | Małyska | Kamil | Black Sheep | 7 |
31. | Kapela | Szymon | Futsal Team Gliwice | 7 |
32. | Siwoń | Krzysztof | Futsal Team Gliwice | 7 |
33. | Andrzejewski | Mateusz | Black Sheep | 6 |
34. | Kłopec | Arkadiusz | Black Sheep | 6 |
35. | Karpiński | Jarosław | Constal Chudów | 6 |
36. | Adamkiewicz | Arkadiusz | Militarni | 6 |
37. | Małgowski | Mateusz | Militarni | 6 |
38. | Borowiec | Bartek | Pryzmat Zabrze | 6 |
39. | Kowacz | Grzegorz | Szakale | 6 |
40. | Kaczmarek | Dawid | AMPLIO Młode Wilczki | 5 |
41. | Gajda | Mateusz | Black Sheep | 5 |
42. | Szeliga | Roman | Constal Chudów | 5 |
43. | Kondraciuk | Marcin | ETP Elektro Artivent Players | 5 |
44. | Góra | Sławomir | Kłodnica Gliwice | 5 |
45. | Kuźnik | Michał | Pryzmat Zabrze | 5 |
46. | Wiktorowicz | Rafał | Szakale | 5 |
47. | Szeliga | Marek | Constal Chudów | 4 |
48. | Witkowski | Michał | Futsal Team Gliwice | 4 |
49. | Kudzia | Adam | Electrolux PLB | 4 |
50. | Smoliński | Adrian | Kłodnica Gliwice | 4 |
51. | Smoliński | Remigiusz | Kłodnica Gliwice | 4 |
52. | Strzępa | Michał | Kłodnica Gliwice | 4 |
53. | Łukowiec | Sebastian | Militarni | 4 |
54. | Papis | Grzegorz | Szakale | 4 |
55. | Kozik | Piotr | AMPLIO Młode Wilczki | 3 |
56. | Jakubczak | Przemysław | Black Sheep | 3 |
57. | Thorpe | Marek | Black Sheep | 3 |
58. | Sapa | Rafał | Constal Chudów | 3 |
59. | Krzyszczak | Daniel | ETP Elektro Artivent Players | 3 |
60. | Sadowski | Radek | ETP Elektro Artivent Players | 3 |
61. | Ochab | Łukasz | Futsal Team Gliwice | 3 |
62. | Warmuz | Marcin | Electrolux PLB | 3 |
63. | Łajszczak | Grzegorz | OPEL Solidarność | 3 |
64. | Zalewski | Seweryn | OPEL Solidarność | 3 |
65. | Glugla | Tomasz | AMPLIO Młode Wilczki | 2 |
66. | Nowara | Mateusz | AMPLIO Młode Wilczki | 2 |
67. | Zelek | Krzysztof | AMPLIO Młode Wilczki | 2 |
68. | Tomaszewski | Marek | Constal Chudów | 2 |
69. | Król | Mateusz | Futsal Team Gliwice | 2 |
70. | Ludwig | Artur | Electrolux PLB | 2 |
71. | Drewkowski | Mateusz | Kłodnica Gliwice | 2 |
72. | Górski | Michał | Kłodnica Gliwice | 2 |
73. | Wnuk | Wojciech | Kłodnica Gliwice | 2 |
74. | Wolański | Tomasz | Kłodnica Gliwice | 2 |
75. | Dzwonek | Konrad | Militarni | 2 |
76. | Górski | Krzysztof | Szakale | 2 |
77. | Skorupski | Dawid | Szakale | 2 |
78. | Szubrycht | Łukasz | Szakale | 2 |
79. | Strażnikiewicz | Gienek | Szakale | 2 |
80. | Figiel | Andrzej | AMPLIO Młode Wilczki | 1 |
81. | Pasławski | Damian | AMPLIO Młode Wilczki | 1 |
82. | Zimnol | Jakub | AMPLIO Młode Wilczki | 1 |
83. | Langer | Michał | Black Sheep | 1 |
84. | Przybylski | Aleksander | Black Sheep | 1 |
85. | Augustyn | Wojciech | Constal Chudów | 1 |
86. | Rogoziński | Krzysztof | Constal Chudów | 1 |
87. | Boni | Dawid | Constal Chudów | 1 |
88. | Malżycki | Piotr | FRS Jubilo | 1 |
89. | Szaro | Wojciech | Futsal Team Gliwice | 1 |
90. | Janik | Futsal Team Gliwice | 1 | |
91. | Mróz | Arkadiusz | Electrolux PLB | 1 |
92. | Cykowski | Artur | Militarni | 1 |
93. | Kurpiel | Karol | Militarni | 1 |
94. | Markowicz | Piotr | OPEL Solidarność | 1 |
95. | Belka | Jacek | Pryzmat Zabrze | 1 |
96. | Masiuk | Mateusz | Pryzmat Zabrze | 1 |
97. | Kuliński | Przemek | Szakale | 1 |
Srebrne Buty Króla Strzelców
Zakończenie sezonu 2021/2022
Lp. | Nazwisko | Imię | Drużyna | Suma |
1. | Klawender | Piotr | FC Pachwina | 60 |
2. | Zawadzki | Arkadiusz | DRIV Gliwice | 54 |
3. | Jasiński | Michał | MŚiW | 37 |
4. | Niebrzydowski | Patryk | Dzierżążynia Gliwice | 35 |
5. | Hajduk | Dawid | Fasberg Gliwice | 32 |
6. | Sobczak | Lukasz | Fasberg Gliwice | 31 |
7. | Witecki | Damian | MŚiW | 24 |
8. | Januszkiewicz | Rafał | Puzzle | 24 |
9. | Sygit | Bartłomiej | Fasberg Gliwice | 23 |
10. | Leks | Krzysztof | Langsteiner Pharmaceutical | 22 |
11. | Janczak | Piotr | DRIV Gliwice | 21 |
12. | Lebiedzinski | Łukasz | Fasberg Gliwice | 21 |
13. | Abramek | Kamil | Puzzle | 20 |
14. | Biegalski | Piotr | Puzzle | 19 |
15. | Karpiński | Marcin | IMN | 19 |
16. | Schab | Mikolaj | Langsteiner Pharmaceutical | 16 |
17. | Panek | Krystian | DRIV Gliwice | 14 |
18. | Zietek | Daniel | Dzierżążynia Gliwice | 14 |
19. | Przydatek | Łukasz | Fasberg Gliwice | 14 |
20. | Knur | Michał | DRIV Gliwice | 13 |
21. | Gładkowski | Sylwester | Junus Team Knurów | 13 |
22. | Sobek | Olaf | Langsteiner Pharmaceutical | 13 |
23. | Polok | Aleksander | Zbieranina | 13 |
24. | Lebiedzinski | Michał | Fasberg Gliwice | 12 |
25. | Połomski | Szymon | Langsteiner Pharmaceutical | 12 |
26. | Bejnarowicz | Tomek | Zbieranina | 12 |
27. | Mańka | Marcin | MŚiW | 11 |
28. | Makowski | Krystian | FC Pachwina | 11 |
29. | Bania | Wojciech | Langsteiner Pharmaceutical | 10 |
30. | Leonenko | Nil | Puzzle | 10 |
31. | Przybyszewski | Tomasz | Wściekłe Psy | 10 |
32. | Pieniak | Patryk | FC Pachwina | 10 |
33. | Mirowski | Arek | Junus Team Knurów | 9 |
34. | Trąd | Dariusz | Langsteiner Pharmaceutical | 9 |
35. | Jasiński | Rafał | MŚiW | 9 |
36. | Smółka | Arkadiusz | MŚiW | 9 |
37. | Smoła | Damian | Puzzle | 9 |
38. | Kozłowicz | Grzegorz | IMN | 9 |
39. | Kober | Paweł | Dzierżążynia Gliwice | 8 |
40. | Trzensiok | Artur | Fasberg Gliwice | 8 |
41. | Sygut | Marcin | Junus Team Knurów | 8 |
42. | Langer | Michał | Langsteiner Pharmaceutical | 8 |
43. | Oleś | Patryk | MŚiW | 8 |
44. | Skrzypkowski | Michał | Puzzle | 8 |
45. | Wiercigroch | Marek | Zbieranina | 8 |
46. | Brzęczek | Daniel | FC Pachwina | 8 |
47. | Kucharz | Marek | FC Pachwina | 8 |
48. | Owcorz | Grzegorz | Dzierżążynia Gliwice | 7 |
49. | Kozak | Łukasz | Wściekłe Psy | 7 |
50. | Bernacki | Jan | Zbieranina | 7 |
51. | Furmańczyk | Kamil | Zbieranina | 7 |
52. | Kłyk | Piotr | Zbieranina | 7 |
53. | Pawlikowski | Radosław | FC Pachwina | 7 |
54. | Godulla | Rafał | IMN | 7 |
55. | Śniatkowski | Mateusz | DRIV Gliwice | 6 |
56. | Salauyou | Siarhei | Dzierżążynia Gliwice | 6 |
57. | Szymacha | Adrian | Junus Team Knurów | 6 |
58. | Pietruszka | Michal | Langsteiner Pharmaceutical | 6 |
59. | Młynarczyk | Adam | Wściekłe Psy | 6 |
60. | Papok | Patryk | Wściekłe Psy | 6 |
61. | Piatruszka | Arkadiusz | FC Pachwina | 6 |
62. | Gęsiak | Olivier | Dzierżążynia Gliwice | 5 |
63. | Marciniec | Rafal | Fasberg Gliwice | 5 |
64. | Bajer | Jakub | Junus Team Knurów | 5 |
65. | Winiarczyk | Kacper | Junus Team Knurów | 5 |
66. | Wojdat | Kamil | Junus Team Knurów | 5 |
67. | Piliczuk | Grzegorz | Puzzle | 5 |
68. | Stefiszyn | Patryk | FC Pachwina | 5 |
69. | Zubek | Denis | Dzierżążynia Gliwice | 4 |
70. | Czapek | Grzegorz | Junus Team Knurów | 4 |
71. | Pechta | Mateusz | MŚiW | 4 |
72. | Rutkowski | Michał | MŚiW | 4 |
73. | Słysz | Kuba | Puzzle | 4 |
74. | Marynicz | Karol | Wściekłe Psy | 4 |
75. | Bukała | Stanisław | Zbieranina | 4 |
76. | Kołodziej | Wiktor | Junus Team Knurów | 3 |
77. | Biskupek | Michał | Langsteiner Pharmaceutical | 3 |
78. | Czyżak | Dawid | Langsteiner Pharmaceutical | 3 |
79. | Hałas | Patryk | MŚiW | 3 |
80. | Kalisz | Krzysiek | OPUS Gliwice | 3 |
81. | Likus | Mikołaj | Zbieranina | 3 |
82. | Błaszków | Przemysław | DRIV Gliwice | 2 |
83. | Śniatkowski | Adam | DRIV Gliwice | 2 |
84. | Dyla | Andrzej | Dzierżążynia Gliwice | 2 |
85. | Czabok | Rajmund | Fasberg Gliwice | 2 |
86. | Kotowski | Kamil | Junus Team Knurów | 2 |
87. | Franik | Łukasz | MŚiW | 2 |
88. | Pękala | Marcin | MŚiW | 2 |
89. | Donabidowicz | Kuba | OPUS Gliwice | 2 |
90. | Słabosz | Grzegorz | Wściekłe Psy | 2 |
91. | Daniec | Mateusz | Zbieranina | 2 |
92. | Karowiec | Krzysztof | Zbieranina | 2 |
93. | Witała | Rafał | FC Pachwina | 2 |
94. | Drajewicz | Rafał | IMN | 2 |
95. | Gruca | Jarosław | DRIV Gliwice | 1 |
96. | Kot | Adam | DRIV Gliwice | 1 |
97. | Ploch | Mateusz | Dzierżążynia Gliwice | 1 |
98. | Lebiedzinski | Artur | Fasberg Gliwice | 1 |
99. | Bylak | Michał | Junus Team Knurów | 1 |
100. | Wyskiel | Rafał | Junus Team Knurów | 1 |
101. | Leśniak | Kamil | Junus Team Knurów | 1 |
102. | Wszeborowski | Marcin | Junus Team Knurów | 1 |
103. | Istel | Karol | Langsteiner Pharmaceutical | 1 |
104. | Trąd | Grzegorz | Langsteiner Pharmaceutical | 1 |
105. | Bezuszko | Krzysztof | MŚiW | 1 |
106. | Dankowski | Kuba | OPUS Gliwice | 1 |
107. | Golec | Michał | OPUS Gliwice | 1 |
108. | Gomola | Grzegorz | Wściekłe Psy | 1 |
109. | Łękawski | Łukasz | FC Pachwina | 1 |
110. | Cybulski | Andrzej | IMN | 1 |
111. | Ochmański | Michał | IMN | 1 |