NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE
TERAZ RÓWNIEŻ W SOBOTY :)

Zwycięzcy sezonu 2019/2020 23.08.2020

Już trzeci rok z rzędu podium Niedzielnej Ligi Futsalu trzymają w szachu Constal Chudów, FRS Jubilo i Team Kovalsky - za każdym razem w różnej konfiguracji. W tym sezonie rozegraliśmy 19 kolejek, a w momencie zakończenia gry na czele uplasowało się FRS Jubilo, które przez kolejny rok będzie cieszyć się Pucharem Mistrza Niedzielnej Ligi Futsalu im. Jerzego Wojewódzkiego. Zaraz za nimi na drugiej pozycji Constal Chudów. Na trzecim miejscu Team Kovalsky. Gratulujemy!

Złote Buty Króla Strzelców trafiły do Macieja Małka z FRS Jubilo, który zakończył sezon z 24 golami. Złote Rękawice już po raz drugi zdobył Rafał Marek z Constalu ze straconymi 44 bramkami.

OPUS Gliwice wiedzie prym w II lidze zdobywając I miejsce i kolejny raz wymiguje się od awansu, tym razem rezygnując z udziału w kolejnym sezonie. Dzięki chłopaki za grę! II miejsce należy do Pryzmatu Zabrze, a III pozycję zajęła Cała Naprzód ecoclean.pl.

Srebrne Buty Króla Strzelców zdobywa Krzysztof Belka z Pryzmatu Zabrze z 30 zdobytymi golami, a Srebrne Rękawice Damian Jędrasik z OPUSu Gliwice z 34 straconymi golami.

Zwycięzcom wręczyliśmy pamiątkowe medale z hasłem „Tyle jesteś wart, ile zrobisz bezinteresownie dla drugiego człowieka”. Tymi słowami zakończmy sezon 2019/2020 i rozpocznijmy sezon 2020/2021. Wszystkim życzymy samych wygranych meczy albo chociaż zwycięskich remisów. Do zobaczenia 6 września na Chorzowskiej 5!

Aktualności wróć do listy