NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE
DZIĘKUJE ZA 11 LAT WSPÓLNEJ GRY!
Puchar NLF - wyniki
24.06.2020
21.06.2020 |
|
|
|
|
|
GRUPA A |
Godz. |
Mecz |
Wynik |
08:00 |
Dzierżążynia I Gliwice |
: |
AMPLIO Młode Wilczki |
0:1 |
08:30 |
Cała Naprzód ecoclean.pl |
: |
Dzierżążynia II Gliwice |
4:2 |
09:00 |
AMPLIO Młode Wilczki |
: |
Dzierżążynia II Gliwice |
3:0 |
09:30 |
Cała Naprzód ecoclean.pl |
: |
AMPLIO Młode Wilczki |
2:2 |
10:00 |
Dzierżążynia I Gliwice |
: |
Cała Naprzód ecoclean.pl |
5:2 |
10:30 |
Dzierżążynia II Gliwice |
: |
Dzierżążynia I Gliwice |
0:9 |
GRUPA A |
Punkty |
Suma |
Uwagi |
Dzierżążynia I Gliwice |
0 |
3 |
3 |
6 |
AII |
Cała Naprzód ecoclean.pl |
3 |
1 |
0 |
4 |
|
Dzierżążynia II Gliwice |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
AMPLIO Młode Wilczki |
3 |
3 |
1 |
7 |
AI |
GRUPA B |
Godz. |
Mecz |
Wynik |
11:10 |
MIG Piast Gliwice |
: |
Zbieranina |
3:0 |
11:40 |
Stanley Black & Decker |
: |
Team Kovalsky |
3:5 |
12:10 |
Zbieranina |
: |
Team Kovalsky |
1:6 |
12:40 |
Stanley Black & Decker |
: |
Zbieranina |
4:1 |
13:10 |
MIG Piast Gliwice |
: |
Stanley Black & Decker |
1:2 |
13:40 |
Team Kovalsky |
: |
MIG Piast Gliwice |
5:3 |
GRUPA B |
Punkty |
Suma |
Uwagi |
MIG Piast Gliwice |
3 |
0 |
0 |
3 |
|
Stanley Black & Decker |
0 |
3 |
3 |
6 |
BII |
Team Kovalsky |
3 |
3 |
3 |
9 |
BI |
Zbieranina |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
GRUPA C |
Godz. |
Mecz |
Wynik |
14:20 |
Fasberg Gliwice |
: |
UKS Milenium Gliwice |
2:1 |
14:50 |
Szakale PerfectAuto24 |
: |
MŚiW |
5:1 |
15:20 |
UKS Milenium Gliwice |
: |
MŚiW |
4:1 |
15:50 |
Szakale PerfectAuto24 |
: |
UKS Milenium Gliwice |
3:5 |
16:20 |
Fasberg Gliwice |
: |
Szakale PerfectAuto24 |
4:2 |
16:50 |
MŚiW |
: |
Fasberg Gliwice |
3:4 |
GRUPA C |
Punkty |
Suma |
Uwagi |
Fasberg Gliwice |
3 |
3 |
3 |
9 |
CI |
Szakale PerfectAuto24 |
3 |
0 |
0 |
3 |
|
MŚiW |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
UKS Milenium Gliwice |
0 |
3 |
3 |
6 |
CII |
28.06.2020 |
|
|
|
|
|
|
|
GRUPA D |
|
Godz. |
Mecz |
Wynik |
|
09:00 |
Pryzmat Zabrze |
: |
FRS Jubilo |
|
|
09:30 |
Futsal Team Gliwice |
: |
Kłodnica Gliwice |
|
|
10:00 |
FRS Jubilo |
: |
Kłodnica Gliwice |
|
|
10:30 |
Futsal Team Gliwice |
: |
FRS Jubilo |
|
|
11:00 |
Pryzmat Zabrze |
: |
Futsal Team Gliwice |
|
|
11:30 |
Kłodnica Gliwice |
: |
Pryzmat Zabrze |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 minut pauzy (zmiana osób na obiekcie) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Godz. |
Mecz |
Wynik |
|
12:10 |
AMPILO Młode Wilczki AI |
: |
CII UKS Milenium Gliwice |
|
(1) |
12:40 |
Team Kovalsky BI |
: |
DII |
|
(2) |
13:10 |
Fasberg Gliwice CI |
: |
AII Dzierżążynia I Glliwice |
|
(3) |
13:40 |
DI |
: |
BII Stanley Black & Decker |
|
(4) |
14:10 |
W(1) |
: |
W(2) |
|
(5) |
14:40 |
W(3) |
: |
W(4) |
|
(6) |
15:10 |
P(5) |
: |
P(6) |
|
|
15:40 |
W(5) |
: |
W(6) |
|
|
Aktualności
wróć do listy