NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE
DZIĘKUJE ZA 11 LAT WSPÓLNEJ GRY!

Podsumowanie sezonu 22.05.2019

Emocje związane ze zdobyciem przez Piasta tytułu Mistrza trochę opadły, więc warto podsumować kończący się sezon Niedzielnej Ligi Futsalu.
 
Pierwsze i najważniejsze - Puchar Mistrza Niedzielnej Ligi Futsalu zostaje w rękach drużyny Team Kovalsky! Gratulujemy!!  Co ciekawsze na podium staną te same zespoły co w ubiegłym roku, z małą zmianą - FRS Jubilo sięgnęło po srebro, a Constal Chudów (który do końca walczył o pozycję z Militarnymi) po brąz.
 
Gorsza wiadomość jest taka, że w I lidze nie utrzymały się: Cała Naprzód, MŚiW i Skazani Pyskowice. Przykro nam chłopaki, czeka Was spadek do II ligi.

W II lidze świętować będą tegoroczne świeżaki - OPEL Solidarność, który awansuje z pierwszej pozycji. Gratulacje należą się też Dzierżążyni Gliwice i drużynie OPUS Gliwice (no chłopaki, może to już czas na I ligę?).
 
Na pewno wielu z Was czekało na aktualizację Króla Strzelców. Bardzo nam przykro, że tym razem nie udało nam się aktualizować na bieżąco - wtedy pewnie rywalizacja byłaby bardziej zacięta. Złote Buty tym razem trafiają do Dawida Hajduka z drużyny Fasberg Gliwice, który kończy sezon z 58 bramkami na koncie. W II lidze wcale nie gorzej - Srebrne Buty Króla Strzelców odbierze Łukasz Borkowski z GTW Futsal Team, który w sezonie strzelił 54 gole.
 
Najlepszych bramkarzy nagrodzimy zgodnie z tym co wspólnie przegłosowaliśmy, czyli biorąc pod uwagę najmniejszą ilość straconych bramek w sezonie. I tym sposobem Złote Rękawice trafiają do Rafała Marka z Constalu Chudów (65 straconych bramek), a Srebrne Rękawice do Adama Grosa z drużyny OPEL Solidarność (56 straconych bramek).
 
Największym zwycięzcą Niedzielnej Ligi Futsalu jak zwykle jest beneficjent Całej Naprzód. Dochód z sezonu 2018/2019 w kwocie 13 650,00 zł przekazaliśmy na dofinansowanie miejsca pracy dla chorej na stwardnienie rozsiane Angeliki Suchockiej.
 
Dziękujemy naszej załodze, bez której nic by nam się nie udało! Krzysiek Albrecht, Mariusz Linek, Michał Ostrowski, Jasmin Dameh, GTW, VESPER Łukasz Gacek - Hala Chorzowska 5, GTSPNP i Pan Jurek, który na pewno patrzy na nas z góry!
 
Dziękujemy wszystkim partnerom, którzy wspierali nasze drużyny: INN Sp. z o.o., AMPLIO Menagement Consultants, OPUS Sp. z o.o., Rosyjski z Pasją, Lupa Personal, Euro Labora, Kaja - Świat Dziecka, PASSIVA - budownictwo energooszczędne, Fridamedical, PHU Skorpion, Ministerstwo Śledzia i Wódki, Na Maxa, NSSZ Solidarność OPEL Manufacturing Poland Gliwice Sp. z o.o., Fundacja Rozwoju Sportowego Jubilo, Bartłomiej Kowalski, Grzegorz Ciołek - Prezes firmy PHU Constal, Elżbieta Szrajber - Hotel SYLWIA Sośnicowice, Gmina Pilchowice.
 
Wszystkich zapraszamy już w tą niedzielę o godz. 8:00 na rozgrywki Pucharu Niedzielnej i około godz. 15:00 na dekorację wszystkich Zwycięzców tego sezonu!
 

 
Aktualności wróć do listy