Kolejka 1 | ||||||||
1 | 08.09.2019 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | Constal Chudów | 4:6 | ||
2 | 08.09.2019 | 08:40 | Szakale | : | AMPLIO Młode Wilczki | 10:5 | ||
3 | 08.09.2019 | 09:20 | Kłodnica Gliwice | : | Fasberg Gliwice | 0:5 | ||
4 | 08.09.2019 | 10:00 | PLB Electrolux Zabrze | : | Team Kovalsky | 2:6 | ||
5 | 08.09.2019 | 10:40 | FRS Jubilo | : | Dzierżążynia Gliwice | 7:6 | ||
6 | 08.09.2019 | 11:20 | Militarni | : | Żernica | 3:2 | ||
7 | 08.09.2019 | 12:00 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | OPEL Solidarność | 4:2 | ||
Kolejka 2 | ||||||||
1 | 15.09.2019 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | Szakale | 6:3 | ||
2 | 15.09.2019 | 08:40 | Team Kovalsky | : | Constal Chudów | 4:3 | ||
3 | 15.09.2019 | 09:20 | OPEL Solidarność | : | Militarni | 1:2 | ||
4 | 15.09.2019 | 10:00 | Dzierżążynia Gliwice | : | PLB Electrolux Zabrze | 1:4 | ||
5 | 15.09.2019 | 10:40 | Żernica | : | FRS Jubilo | 2:14 | ||
6 | 15.09.2019 | 11:20 | AMPLIO Młode Wilczki | : | Kłodnica Gliwice | 5:8 | ||
7 | 15.09.2019 | 12:00 | Fasberg Gliwice | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | 4:3 | ||
Kolejka 3 | ||||||||
1 | 22.09.2019 | 08:00 | Kłodnica Gliwice | : | ETP Elektro Artivent Players | 5:8 | ||
2 | 22.09.2019 | 08:40 | Szakale | : | Constal Chudów | 2:5 | ||
3 | 22.09.2019 | 09:20 | Team Kovalsky | : | Dzierżążynia Gliwice | 7:4 | ||
4 | 22.09.2019 | 10:00 | Militarni | : | Fasberg Gliwice | 6:9 | ||
5 | 22.09.2019 | 10:40 | FRS Jubilo | : | OPEL Solidarność | 1:3 | ||
6 | 22.09.2019 | 11:20 | PLB Electrolux Zabrze | : | Żernica | 3:2 | ||
7 | 22.09.2019 | 12:00 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | AMPLIO Młode Wilczki | 7:4 | ||
Kolejka 4 | ||||||||
1 | 29.09.2019 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | 5:0 | ||
2 | 29.09.2019 | 08:40 | Szakale | : | Kłodnica Gliwice | 0:4 | ||
3 | 29.09.2019 | 09:20 | Dzierżążynia Gliwice | : | Constal Chudów | 3:8 | ||
4 | 29.09.2019 | 10:00 | Żernica | : | Team Kovalsky | 5:7 | ||
5 | 29.09.2019 | 10:40 | Fasberg Gliwice | : | FRS Jubilo | 3:2 | ||
6 | 29.09.2019 | 11:20 | AMPLIO Młode Wilczki | : | Militarni | 12:4 | ||
7 | 29.09.2019 | 12:00 | OPEL Solidarność | : | PLB Electrolux Zabrze | 4:4 | ||
Kolejka 5 | ||||||||
1 | 15.12.2019 | 08:00 | Militarni | : | ETP Elektro Artivent Players | 3:2 | ||
2 | 15.12.2019 | 08:40 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | Szakale | 2:6 | ||
3 | 15.12.2019 | 09:20 | Kłodnica Gliwice | : | Constal Chudów | 3:3 | ||
4 | 15.12.2019 | 10:00 | Team Kovalsky | : | OPEL Solidarność | 2:2 | ||
5 | 15.12.2019 | 10:40 | PLB Electrolux Zabrze | : | Fasberg Gliwice | 5:7 | ||
6 | 15.12.2019 | 11:20 | Dzierżążynia Gliwice | : | Żernica | 2:2 | ||
7 | 15.12.2019 | 12:00 | FRS Jubilo | : | AMPLIO Młode Wilczki | 4:2 | ||
Kolejka 6 | ||||||||
1 | 13.10.2019 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | FRS Jubilo | 0:6 | ||
2 | 13.10.2019 | 08:40 | Żernica | : | Constal Chudów | 2:3 | ||
3 | 13.10.2019 | 09:20 | Szakale | : | Militarni | 1:8 | ||
4 | 13.10.2019 | 10:00 | OPEL Solidarność | : | Dzierżążynia Gliwice | 1:5 | ||
5 | 13.10.2019 | 10:40 | Fasberg Gliwice | : | Team Kovalsky | 2:6 | ||
6 | 13.10.2019 | 11:20 | AMPLIO Młode Wilczki | : | PLB Electrolux Zabrze | 4:6 | ||
7 | 13.10.2019 | 12:00 | Kłodnica Gliwice | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | 7:3 | ||
Kolejka 7 | ||||||||
1 | 20.10.2019 | 08:00 | PLB Electrolux Zabrze | : | ETP Elektro Artivent Players | 2:7 | ||
2 | 20.10.2019 | 08:40 | FRS Jubilo | : | Szakale | 10:3 | ||
3 | 20.10.2019 | 09:20 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | Constal Chudów | 0:5 | ||
4 | 20.10.2019 | 10:00 | Militarni | : | Kłodnica Gliwice | 4:2 | ||
5 | 20.10.2019 | 10:40 | Żernica | : | OPEL Solidarność | 5:1 | ||
6 | 20.10.2019 | 11:20 | Dzierżążynia Gliwice | : | Fasberg Gliwice | 0:3 | ||
7 | 20.10.2019 | 12:00 | Team Kovalsky | : | AMPLIO Młode Wilczki | 6:3 | ||
Kolejka 8 | ||||||||
1 | 12.01.2020 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | Team Kovalsky | 12:4 | ||
2 | 12.01.2020 | 08:40 | OPEL Solidarność | : | Constal Chudów | 1:1 | ||
3 | 12.01.2020 | 09:20 | Szakale | : | PLB Electrolux Zabrze | 3:7 | ||
4 | 12.01.2020 | 10:00 | Kłodnica Gliwice | : | FRS Jubilo | 1:3 | ||
5 | 12.01.2020 | 10:40 | Fasberg Gliwice | : | Żernica | 2:6 | ||
6 | 12.01.2020 | 11:20 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | Militarni | 11:4 | ||
7 | 12.01.2020 | 12:00 | AMPLIO Młode Wilczki | : | Dzierżążynia Gliwice | 3:2 | ||
Kolejka 9 | ||||||||
1 | 10.11.2019 | 08:00 | Dzierżążynia Gliwice | : | ETP Elektro Artivent Players | 2:10 | ||
2 | 10.11.2019 | 08:40 | Militarni | : | Constal Chudów | 0:5 | ||
3 | 10.11.2019 | 09:20 | Team Kovalsky | : | Szakale | 5:2 | ||
4 | 10.11.2019 | 10:00 | OPEL Solidarność | : | Fasberg Gliwice | 0:5 | ||
5 | 10.11.2019 | 10:40 | PLB Electrolux Zabrze | : | Kłodnica Gliwice | 4:2 | ||
6 | 10.11.2019 | 11:20 | Żernica | : | AMPLIO Młode Wilczki | 3:5 | ||
7 | 10.11.2019 | 12:00 | FRS Jubilo | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | 3:7 | ||
Kolejka 10 | ||||||||
1 | 17.11.2019 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | Żernica | 2:2 | ||
2 | 17.11.2019 | 08:40 | Szakale | : | Dzierżążynia Gliwice | 3:3 | ||
3 | 17.11.2019 | 09:20 | Fasberg Gliwice | : | Constal Chudów | 0:4 | ||
4 | 17.11.2019 | 10:00 | Militarni | : | FRS Jubilo | 7:5 | ||
5 | 17.11.2019 | 10:40 | Kłodnica Gliwice | : | Team Kovalsky | 6:6 | ||
6 | 17.11.2019 | 11:20 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | PLB Electrolux Zabrze | 6:5 | ||
7 | 17.11.2019 | 12:00 | AMPLIO Młode Wilczki | : | OPEL Solidarność | 7:3 | ||
Kolejka 11 | ||||||||
1 | 24.11.2019 | 08:00 | OPEL Solidarność | : | ETP Elektro Artivent Players | 1:4 | ||
2 | 24.11.2019 | 08:40 | FRS Jubilo | : | Constal Chudów | 2:8 | ||
3 | 24.11.2019 | 09:20 | Żernica | : | Szakale | 4:3 | ||
4 | 24.11.2019 | 10:00 | Dzierżążynia Gliwice | : | Kłodnica Gliwice | 2:4 | ||
5 | 24.11.2019 | 10:40 | PLB Electrolux Zabrze | : | Militarni | 3:2 | ||
6 | 24.11.2019 | 11:20 | Fasberg Gliwice | : | AMPLIO Młode Wilczki | 5:3 | ||
7 | 24.11.2019 | 12:00 | Team Kovalsky | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | 7:2 | ||
Kolejka 12 | ||||||||
1 | 01.12.2019 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | Fasberg Gliwice | 4:2 | ||
2 | 01.12.2019 | 08:40 | AMPLIO Młode Wilczki | : | Constal Chudów | 5:7 | ||
3 | 01.12.2019 | 09:20 | Szakale | : | OPEL Solidarność | 1:2 | ||
4 | 01.12.2019 | 10:00 | Kłodnica Gliwice | : | Żernica | 4:6 | ||
5 | 01.12.2019 | 10:40 | FRS Jubilo | : | PLB Electrolux Zabrze | 9:4 | ||
6 | 01.12.2019 | 11:20 | Militarni | : | Team Kovalsky | 5:6 | ||
7 | 01.12.2019 | 12:00 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | Dzierżążynia Gliwice | 4:3 | ||
Kolejka 13 | ||||||||
1 | 08.12.2019 | 08:00 | AMPLIO Młode Wilczki | : | ETP Elektro Artivent Players | 6:4 | ||
2 | 08.12.2019 | 08:40 | Fasberg Gliwice | : | Szakale | 5:6 | ||
3 | 08.12.2019 | 09:20 | PLB Electrolux Zabrze | : | Constal Chudów | 1:4 | ||
4 | 08.12.2019 | 10:00 | OPEL Solidarność | : | Kłodnica Gliwice | 5:3 | ||
5 | 08.12.2019 | 10:40 | Team Kovalsky | : | FRS Jubilo | 2:8 | ||
6 | 08.12.2019 | 11:20 | Dzierżążynia Gliwice | : | Militarni | 6:4 | ||
7 | 08.12.2019 | 12:00 | Żernica | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | 4:0 | ||
Kolejka 14 | ||||||||
1 | 19.01.2020 | 08:00 | Constal Chudów | : | ETP Elektro Artivent Players | 2:3 | ||
2 | 19.01.2020 | 08:40 | Fasberg Gliwice | : | Kłodnica Gliwice | 5:4 | ||
3 | 19.01.2020 | 09:20 | Team Kovalsky | : | PLB Electrolux Zabrze | 4:3 | ||
4 | 19.01.2020 | 10:00 | AMPLIO Młode Wilczki | : | Szakale | 3:2 | ||
5 | 19.01.2020 | 10:40 | Dzierżążynia Gliwice | : | FRS Jubilo | 4:5 | ||
6 | 19.01.2020 | 11:20 | Żernica | : | Militarni | 4:6 | ||
7 | 19.01.2020 | 12:00 | OPEL Solidarność | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | 2:4 | ||
Kolejka 15 | ||||||||
1 | 02.02.2020 | 08:00 | Szakale | : | ETP Elektro Artivent Players | 6:1 | ||
2 | 02.02.2020 | 08:40 | Constal Chudów | : | Team Kovalsky | 4:2 | ||
3 | 02.02.2020 | 09:20 | Militarni | : | OPEL Solidarność | 3:5 | ||
4 | 02.02.2020 | 10:00 | PLB Electrolux Zabrze | : | Dzierżążynia Gliwice | 9:3 | ||
5 | 02.02.2020 | 10:40 | FRS Jubilo | : | Żernica | 10:2 | ||
6 | 02.02.2020 | 11:20 | Kłodnica Gliwice | : | AMPLIO Młode Wilczki | 3:3 | ||
7 | 02.02.2020 | 12:00 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | Fasberg Gliwice | 8:3 | ||
Kolejka 16 | ||||||||
1 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | Kłodnica Gliwice | ||||
2 | 08:40 | Constal Chudów | : | Szakale | ||||
3 | 09:20 | Dzierżążynia Gliwice | : | Team Kovalsky | ||||
4 | 10:00 | Fasberg Gliwice | : | Militarni | ||||
5 | 10:40 | OPEL Solidarność | : | FRS Jubilo | ||||
6 | 11:20 | Żernica | : | PLB Electrolux Zabrze | ||||
7 | 12:00 | AMPLIO Młode Wilczki | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | ||||
Kolejka 17 | ||||||||
1 | 16.02.2020 | 08:00 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | ETP Elektro Artivent Players | 6:1 | ||
2 | 16.02.2020 | 08:40 | Constal Chudów | : | Dzierżążynia Gliwice | 11:2 | ||
3 | 16.02.2020 | 09:20 | Team Kovalsky | : | Żernica | 9:2 | ||
4 | 16.02.2020 | 10:00 | Kłodnica Gliwice | : | Szakale | 3:3 | ||
5 | 16.02.2020 | 10:40 | Militarni | : | AMPLIO Młode Wilczki | 4:9 | ||
6 | 16.02.2020 | 11:20 | FRS Jubilo | : | Fasberg Gliwice | 5:1 | ||
7 | 16.02.2020 | 12:00 | PLB Electrolux Zabrze | : | OPEL Solidarność | 4:3 | ||
Kolejka 18 | ||||||||
1 | 23.02.2020 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | Militarni | 3:2 | ||
2 | 23.02.2020 | 08:40 | Szakale | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | 5:5 | ||
3 | 23.02.2020 | 09:20 | Constal Chudów | : | Kłodnica Gliwice | 2:3 | ||
4 | 23.02.2020 | 10:00 | OPEL Solidarność | : | Team Kovalsky | |||
5 | 23.02.2020 | 10:40 | Fasberg Gliwice | : | PLB Electrolux Zabrze | 3:6 | ||
6 | 23.02.2020 | 11:20 | Żernica | : | Dzierżążynia Gliwice | 4:4 | ||
7 | 23.02.2020 | 12:00 | AMPLIO Młode Wilczki | : | FRS Jubilo | 3:6 | ||
Kolejka 19 | ||||||||
1 | 01.03.2020 | 08:00 | FRS Jubilo | : | ETP Elektro Artivent Players | 5:2 | ||
2 | 01.03.2020 | 08:40 | Constal Chudów | : | Żernica | 3:4 | ||
3 | 01.03.2020 | 09:20 | Militarni | : | Szakale | 4:2 | ||
4 | 01.03.2020 | 10:00 | Dzierżążynia Gliwice | : | OPEL Solidarność | 1:2 | ||
5 | 01.03.2020 | 10:40 | Team Kovalsky | : | Fasberg Gliwice | 6:6 | ||
6 | 01.03.2020 | 11:20 | PLB Electrolux Zabrze | : | AMPLIO Młode Wilczki | 4:7 | ||
7 | 01.03.2020 | 12:00 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | Kłodnica Gliwice | 5:3 | ||
Kolejka 20 | ||||||||
1 | 08.03.2020 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | PLB Electrolux Zabrze | 7:8 | ||
2 | 08.03.2020 | 08:40 | Constal Chudów | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | 5:3 | ||
3 | 08.03.2020 | 09:20 | Kłodnica Gliwice | : | Militarni | 3:2 | ||
4 | 08.03.2020 | 10:00 | Szakale | : | FRS Jubilo | 2:5 | ||
5 | 08.03.2020 | 10:40 | OPEL Solidarność | : | Żernica | |||
6 | 08.03.2020 | 11:20 | Fasberg Gliwice | : | Dzierżążynia Gliwice | 4:3 | ||
7 | 08.03.2020 | 12:00 | AMPLIO Młode Wilczki | : | Team Kovalsky | 3:5 | ||
Kolejka 21 | ||||||||
1 | 08:00 | Team Kovalsky | : | ETP Elektro Artivent Players | ||||
2 | 08:40 | Constal Chudów | : | OPEL Solidarność | ||||
3 | 09:20 | PLB Electrolux Zabrze | : | Szakale | ||||
4 | 10:00 | FRS Jubilo | : | Kłodnica Gliwice | ||||
5 | 10:40 | Żernica | : | Fasberg Gliwice | ||||
6 | 11:20 | Militarni | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | ||||
7 | 12:00 | Dzierżążynia Gliwice | : | AMPLIO Młode Wilczki | ||||
Kolejka 22 | ||||||||
1 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | Dzierżążynia Gliwice | ||||
2 | 08:40 | Constal Chudów | : | Militarni | ||||
3 | 09:20 | Szakale | : | Team Kovalsky | ||||
4 | 10:00 | Fasberg Gliwice | : | OPEL Solidarność | ||||
5 | 10:40 | Kłodnica Gliwice | : | PLB Electrolux Zabrze | ||||
6 | 11:20 | AMPLIO Młode Wilczki | : | Żernica | ||||
7 | 12:00 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | FRS Jubilo | ||||
Kolejka 23 | ||||||||
1 | 08:00 | Żernica | : | ETP Elektro Artivent Players | ||||
2 | 08:40 | Constal Chudów | : | Fasberg Gliwice | ||||
3 | 09:20 | FRS Jubilo | : | Militarni | ||||
4 | 10:00 | Dzierżążynia Gliwice | : | Szakale | ||||
5 | 10:40 | Team Kovalsky | : | Kłodnica Gliwice | ||||
6 | 11:20 | PLB Electrolux Zabrze | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | ||||
7 | 12:00 | OPEL Solidarność | : | AMPLIO Młode Wilczki | ||||
Kolejka 24 | ||||||||
1 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | OPEL Solidarność | ||||
2 | 08:40 | Constal Chudów | : | FRS Jubilo | ||||
3 | 09:20 | Szakale | : | Żernica | ||||
4 | 10:00 | Kłodnica Gliwice | : | Dzierżążynia Gliwice | ||||
5 | 10:40 | Militarni | : | PLB Electrolux Zabrze | ||||
6 | 11:20 | AMPLIO Młode Wilczki | : | Fasberg Gliwice | ||||
7 | 12:00 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | Team Kovalsky | ||||
Kolejka 25 | ||||||||
1 | 08:00 | Fasberg Gliwice | : | ETP Elektro Artivent Players | ||||
2 | 08:40 | Constal Chudów | : | AMPLIO Młode Wilczki | ||||
3 | 09:20 | OPEL Solidarność | : | Szakale | ||||
4 | 10:00 | Żernica | : | Kłodnica Gliwice | ||||
5 | 10:40 | PLB Electrolux Zabrze | : | FRS Jubilo | ||||
6 | 11:20 | Team Kovalsky | : | Militarni | ||||
7 | 12:00 | Dzierżążynia Gliwice | : | LaCasa Futsal Team Gliwice | ||||
Kolejka 26 | ||||||||
1 | 08:00 | ETP Elektro Artivent Players | : | AMPLIO Młode Wilczki | ||||
2 | 08:40 | Constal Chudów | : | PLB Electrolux Zabrze | ||||
3 | 09:20 | Kłodnica Gliwice | : | OPEL Solidarność | ||||
4 | 10:00 | Szakale | : | Fasberg Gliwice | ||||
5 | 10:40 | FRS Jubilo | : | Team Kovalsky | ||||
6 | 11:20 | Militarni | : | Dzierżążynia Gliwice | ||||
7 | 12:00 | LaCasa Futsal Team Gliwice | : | Żernica |
NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE
DZIĘKUJE ZA 11 LAT WSPÓLNEJ GRY!