NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE

Król Strzelców

Król Strzelców - I liga NLF
ZŁOTE BUTY KRÓLA STRZELCÓW
Stan na 02.02.2019 - 13. kolejka

Lp. Nazwisko Imię Drużyna Suma
1. Hajduk Dawid Fasberg Gliwice 28
2. Karpiński Jarosław Constal Zabrze 24
3. Leśniczuk Maciej Kłodnica Gliwice 24
4. Osuch Tadeusz INN Delfiny 17
5. Kaczmarczyk Sławomir Militarni 15
6. De Lucia Carmine Arsenal Hello Spank 14
7. Grabowy  Adrian Arsenal Hello Spank 14
8. Gładkowski Rafał INN Delfiny 11
9. Mularczyk Kamil Constal Zabrze 10
10. Lebiedzinski Michał Fasberg Gliwice 10
11. Smoliński Remigiusz Kłodnica Gliwice 10
12. Gugała Sylwester Militarni 10
13. Pasternak Tomasz Skazani Pyskowice 10
14. Domański Jerzy Militarni 9
15. Suffner Paweł Żernica 9
16. Kęsik Jacek Żernica 8
17. Przydatek Łukasz Fasberg Gliwice 7
18. Fojucik Paweł INN Delfiny 7
19. Musiał Patryk INN Delfiny 7
20. Nowara Mateusz AMPLIO Młode Wilczki 6
21. Szeliga Roman Constal Zabrze 6
22. Pubrat Maciej Kłodnica Gliwice 6
23. Strzępa Michał Kłodnica Gliwice 6
24. Miszok Grzegorz Skazani Pyskowice 6
25. Rylukowski Łukasz Team Kovalsky 6
26. Szeliga Marek Constal Zabrze 5
27. Zakrzewski Sławomir Constal Zabrze 5
28. Kondraciuk Marcin ETP Players 5
29. Faryj Łukasz FRS Jubilo 5
30. Szeja Dawid INN Delfiny 5
31. Adamkiewicz Adrian Militarni 5
32. Polak Łukasz Militarni 5
33. Balon Łukasz Żernica 5
34. Glugla Tomasz AMPLIO Młode Wilczki 4
35. Żurowski Konrad AMPLIO Młode Wilczki 4
36. Klimowicz Grzegorz Arsenal Hello Spank 4
37. Strychalski Daniel Constal Zabrze 4
38. Tomaszewski Marek Constal Zabrze 4
39. Wajda Adam FRS Jubilo 4
40. Czoik Aleksander INN Delfiny 4
41. Bartnicki Tomasz Kłodnica Gliwice 4
42. Budzik Dominik Team Kovalsky 4
43. Balon Krzysztof Żernica 4
44. Kowol Marek Żernica 4
45. Kozik Piotr AMPLIO Młode Wilczki 3
46. Kalus  Dawid Arsenal Hello Spank 3
47. Kubanek Jakub Arsenal Hello Spank 3
48. Fałkowski Dominik Constal Zabrze 3
49. Furgał Marek Constal Zabrze 3
50. Konowaluk Mateusz ETP Players 3
51. Czabok Rajmund Fasberg Gliwice 3
52. Konopiński Paweł Fasberg Gliwice 3
53. Lebiedzinski Łukasz Fasberg Gliwice 3
54. Marciniec Krzysztof Fasberg Gliwice 3
55. Szadurski Jarosław Fasberg Gliwice 3
56. Wrzosek Arkadiusz Kłodnica Gliwice 3
57. Staneczek Tomasz Militarni 3
58. Przybyła  Grzegorz Żernica 3
59. Konderak Antoni AMPLIO Młode Wilczki 2
60. Wojnar Maciej AMPLIO Młode Wilczki 2
61. Ludwig  Artur Arsenal Hello Spank 2
62. Piejko Tadeusz Arsenal Hello Spank 2
63. Augustyn Wojciech Constal Zabrze 2
64. Filusz Piotrek ETP Players 2
65. Kużma Andrzej ETP Players 2
66. Żymełka Robert  ETP Players 2
67. Majgier Wojceich Fasberg Gliwice 2
68. Faryj Tomasz FRS Jubilo 2
69. Gładkowski Sylwester FRS Jubilo 2
70. Górski Michał FRS Jubilo 2
71. Magiera Paweł FRS Jubilo 2
72. Smoliński Adrian Kłodnica Gliwice 2
73. Sieja Szymon Militarni 2
74. Mańka Marcin MŚIW 2
75. Kochanek Dawid Skazani Pyskowice 2
76. Górka Krzysztof Team Kovalsky 2
77. Sokołowski Tomasz Żernica 2
78. Figiel Andrzej AMPLIO Młode Wilczki 1
79. Zimnol Jakub AMPLIO Młode Wilczki 1
80. Walkowiak Damian Arsenal Hello Spank 1
81. Sadowski Radek ETP Players 1
82. Szeliga Marcin FRS Jubilo 1
83. Złotosz Patryk INN Delfiny 1
84. Rogon Denis Kłodnica Gliwice 1
85. Siwek Mirosław Militarni 1
86. Wojnar Rafał Militarni 1
87. Wołongiewicz Wojciech MŚIW 1
88. Zarzycki Kuba Skazani Pyskowice 1
89. Łakomy Bartek Team Kovalsky 1
90. Mucha Dawid Team Kovalsky 1
91. Przybylski Kamil Team Kovalsky 1
92. Zabawczuk Mariusz Team Kovalsky 1
93. Sosna Adam Żernica 1
94. Szulc Dawid Żernica 1
95. Urbańczyk Jonasz Żernica 1


Król Strzelców - II liga NLF
SREBRNE BUTY KRÓLA STRZELCÓW
Stan na 02.02.2019 - 13. kolejka

Lp. Nazwisko Imię Drużyna Suma
1. Borkowski Łukasz GTW Futsal Team 23
2. Niebrzydowski Patryk Dzierżążynia Gliwice 22
3. Sobel Arkadiusz Szakale 18
4. Skrzypkowski Michał Puzzle 17
5. Ochab Łukasz Dzierżążynia Gliwice 16
6. Kasprzyk Szymon Szakale 16
7. Szczepaniak Piotr Black Sheep 14
8. Witek Piotr Piast Gliwice 2007 14
9. Kozak Łukasz Wściekłe Psy 14
10. Kolankiewicz Marcin OPUS Gliwice 13
11. Zieliński Przemysław Black Sheep 12
12. Bartnicki Tomek OPUS Gliwice 12
13. Luchowski Michał Dzierżążynia Gliwice 11
14. Nowak Mateusz Puzzle 11
15. Langer Michał Black Sheep 10
16. Piecha Przemysław Dziesiątka 10
17. Kalisz Krzysiek OPUS Gliwice 10
18. Treffon Tomasz Stanley Black & Decker 10
19. Wandas Krzysztof Szakale 10
20. Przybyszewski Tomasz Wściekłe Psy 10
21. Małyska Kamil Piast Gliwice 2007 9
22. Abramek Kamil Puzzle 9
23. Januszkiewicz Rafał Puzzle 9
24. Młynarczyk Adam Wściekłe Psy 9
25. Bejnarowicz Tomasz Dzierżążynia II Gliwice 8
26. Duk  Dawid GTW Futsal Team 8
27. Harazmus Dominik GTW Futsal Team 8
28. Markiewicz Kuba OPUS Gliwice 8
29. Kopczyński Roman Piast Gliwice 2007 8
30. Biegalski Piotr Puzzle 8
31. Górski Krzysztof Szakale 8
32. Szczepaniak Tomasz Black Sheep 7
33. Zietek Daniel Dzierżążynia Gliwice 7
34. Zubek Denis Dzierżążynia Gliwice 7
35. Kwiatkowski Paweł OPUS Gliwice 7
36. Kalkowski Robert Stanley Black & Decker 7
37. Kalkowski Wiktor Stanley Black & Decker 7
38. Szwed Rafał Stanley Black & Decker 7
39. Wiktorowicz Rafał Szakale 7
40. Kaczmarczyk  Sławomir Wściekłe Psy 7
41. Małżycki Piotr Piast Gliwice 2007 6
42. Pokryszka Bartek Szakale 6
43. Bernacki Jan Zbieranina 6
44. Loban Robert Zbieranina 6
45. Gajda Mateusz Black Sheep 5
46. Ciach Tomasz Dzierżążynia Gliwice 5
47. Mętel Łukasz Dzierżążynia II Gliwice 5
48. Klimas Ksawery GTW Futsal Team 5
49. Magiera Grzesiek Korona Gliwice 5
50. Jaworski Damian OPUS Gliwice 5
51. Pawłowski Przemek Dziesiątka 4
52. Skrzekowski Jędrzej Dziesiątka 4
53. Dziwisch Dawid Dzierżążynia II Gliwice 4
54. Borkowski Jakub GTW Futsal Team 4
55. Modlich Kacepr GTW Futsal Team 4
56. Michalski Paweł Korona Gliwice 4
57. Kania Paweł OPUS Gliwice 4
58. Polok Aleksander Zbieranina 4
59. Wiercigroch  Marek Zbieranina 4
60. Dyla Andrzej Dzierżążynia Gliwice 3
61. Kober Paweł Dzierżążynia Gliwice 3
62. Gęsiak Olivier Dzierżążynia II Gliwice 3
63. Mora Marcin GTW Futsal Team 3
64. Modlich Piotrek GTW Futsal Team 3
65. Ayvazyan Vartan Korona Gliwice 3
66. Zalewski Seweryn OPEL Solidarność 3
67. Golec Michał OPUS Gliwice 3
68. Likus Mikołaj Piast Gliwice 2007 3
69. Niedojad Michał Puzzle 3
70. Piliczuk Grzegorz Puzzle 3
71. Żur Sebastian Wściekłe Psy 3
72. Walenta Paweł Zbieranina 3
73. Brzóska Patryk Black Sheep 2
74. Wawrzynek Marcin Black Sheep 2
75. Wierzbicki Mariusz Black Sheep 2
76. Zając Sylwester Black Sheep 2
77. Górny Krzysztof Dziesiątka 2
78. Drohomirecki Daniel Dzierżążynia II Gliwice 2
79. Lukoszek Krzysztof Dzierżążynia II Gliwice 2
80. Juśkiewicz Maciek Korona Gliwice 2
81. Karasiński Łukasz Korona Gliwice 2
82. Puchalski Paweł Korona Gliwice 2
83. Smyczek Marcin Korona Gliwice 2
84. Świdurski Piotr Korona Gliwice 2
85. Lukasik Kamil OPEL Solidarność 2
86. Wieczorek Marcin OPEL Solidarność 2
87. Donabidowicz Kuba OPUS Gliwice 2
88. Załubski Paweł Piast Gliwice 2007 2
89. Wojtal Tomasz Stanley Black & Decker 2
90. Skorupski Dawid Szakale 2
91. Papok Patryk Wściekłe Psy 2
92. Furmańczyk Kamil Zbieranina 2
93. Wójcik Adam Black Sheep 1
94. Janczak Piotr Dziesiątka 1
95. Naporowski Grzegorz Dzierżążynia Gliwice 1
96. Bizoń Damian Dzierżążynia II Gliwice 1
97. Fulczyk Dawid Dzierżążynia II Gliwice 1
98. Oko Marcin Dzierżążynia II Gliwice 1
99. Kalinowski Marcin Korona Gliwice 1
100. Reczyński Wojtek Korona Gliwice 1
101. Krezel Grzegorz OPEL Solidarność 1
102. Daczyński Kajetan Piast Gliwice 2007 1
103. Walczak Damian Piast Gliwice 2007 1
104. Woźniak Janusz Piast Gliwice 2007 1
105. Krawieczek Sylwester Puzzle 1
106. Zdańkowski Mateusz Puzzle 1
107. Borkim Adam Stanley Black & Decker 1
108. Kuhs Damian Stanley Black & Decker 1
109. Mroncz Marcin  Stanley Black & Decker 1
110. Pałka Łukasz Stanley Black & Decker 1
111. Janczak Piotr Szakale 1
112. Dybała Tomasz Zbieranina 1
113. Skrypkouski Vitali Zbieranina 1
114. Zalewski Bogdan Zbieranina 1

end.