NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE

Król Strzelców

Król Strzelców - I liga NLF
ZŁOTE BUTY KRÓLA STRZELCÓW
Stan na 19.05.2019 - koniec sezonu 2018/19
 

Nazwisko Imię Drużyna Suma
Hajduk Dawid Fasberg Gliwice 58
Karpiński Jarosław Constal Chudów 47
Osuch Tadeusz INN Delfiny 35
Leśniczuk Maciej Kłodnica Gliwice 32
Pasternak Tomasz Skazani Pyskowice 28
Faryj Tomasz FRS Jubilo 25
Gładkowski Sylwester FRS Jubilo 24
Małek Maciej FRS Jubilo 22
Mularczyk Kamil Constal Chudów 21
De Lucia Carmine Arsenal Hello Spank 20
Nowara Mateusz AMPLIO Młode Wilczki 18
Kaczmarczyk Sławomir Militarni 18
Polak Łukasz Militarni 18
Grabowy  Adrian Arsenal Hello Spank 16
Kondraciuk Marcin ETP Players 16
Musiał Patryk INN Delfiny 16
Suffner Paweł Żernica 16
Szeliga Roman Constal Chudów 15
Przydatek Łukasz Fasberg Gliwice 14
Malżycki Piotr FRS Jubilo 14
Domański Jerzy Militarni 14
Gugała Sylwester Militarni 14
Glugla Tomasz AMPLIO Młode Wilczki 13
Zakrzewski Sławomir Constal Chudów 13
Wajda Adam FRS Jubilo 13
Konopiński Paweł Fasberg Gliwice 12
Lebiedzinski Łukasz Fasberg Gliwice 12
Antkiewicz Patryk FRS Jubilo 11
Gładkowski Rafał INN Delfiny 11
Kozik Piotr AMPLIO Młode Wilczki 10
Lebiedzinski Michał Fasberg Gliwice 10
Wilk Dominik FRS Jubilo 10
Pubrat Maciej Kłodnica Gliwice 10
Smoliński Remigiusz Kłodnica Gliwice 10
Faryj Łukasz FRS Jubilo 9
Czoik Aleksander INN Delfiny 9
Adamkiewicz Arkadiusz Militarni 9
Balon Krzysztof Żernica 9
Balon Łukasz Żernica 9
Kęsik Jacek Żernica 9
Szeliga Marek Constal Chudów 8
Fojucik Paweł INN Delfiny 8
Szeja Dawid INN Delfiny 8
Smoliński Adrian Kłodnica Gliwice 8
Strzępa Michał Kłodnica Gliwice 8
Siwek Mirosław Militarni 8
Kochanek Dawid Skazani Pyskowice 8
Klimowicz Grzegorz Arsenal Hello Spank 7
Ludwig  Artur Arsenal Hello Spank 7
Kuźma Andrzej ETP Players 7
Przybyła  Grzegorz Żernica 7
Sokołowski Tomasz Żernica 7
Wojnar Maciej AMPLIO Młode Wilczki 6
Tomaszewski Marek Constal Chudów 6
Dydfeld Mariusz ETP Players 6
Sadowski Radosław ETP Players 6
Rakowiecki Daniel Fasberg Gliwice 6
Miszok Grzegorz Skazani Pyskowice 6
Rylukowski Łukasz Team Kovalsky 6
Kalus  Dawid Arsenal Hello Spank 5
Dendzik Michał FRS Jubilo 5
Konderak Antoni AMPLIO Młode Wilczki 4
Zimnol Jakub AMPLIO Młode Wilczki 4
Żurowski Konrad AMPLIO Młode Wilczki 4
Furgał Marek Constal Chudów 4
Strychalski Daniel Constal Chudów 4
Górski Michał FRS Jubilo 4
Magiera Paweł FRS Jubilo 4
Bartnicki Tomasz Kłodnica Gliwice 4
Wrzosek Arkadiusz Kłodnica Gliwice 4
Sieja Szymon Militarni 4
Staneczek Tomasz Militarni 4
Budzik Dominik Team Kovalsky 4
Kowol Marek Żernica 4
Kubanek Jakub Arsenal Hello Spank 3
Augustyn Wojciech Constal Chudów 3
Fałkowski Dominik Constal Chudów 3
Filusz Piotr ETP Players 3
Głazowski Marcin ETP Players 3
Konowaluk Mateusz ETP Players 3
Czabok Rajmund Fasberg Gliwice 3
Marciniec Krzysztof Fasberg Gliwice 3
Szadurski Jarosław Fasberg Gliwice 3
Ciaś Sławomir FRS Jubilo 3
Głuszek Grzegorz INN Delfiny 3
Figiel Andrzej AMPLIO Młode Wilczki 2
Piejko Tadeusz Arsenal Hello Spank 2
Walkowiak Damian Arsenal Hello Spank 2
Zawiliński Kamil Constal Chudów 2
Żymełka Robert  ETP Players 2
Majgier Wojceich Fasberg Gliwice 2
Wojcieszek marek INN Delfiny 2
Złotosz Patryk INN Delfiny 2
Mańka Marcin MŚIW 2
Kołodziej  Michał Skazani Pyskowice 2
Górka Krzysztof Team Kovalsky 2
Przybyła Adam Żernica 2
Sosna Adam Żernica 2
Nowara Marek AMPLIO Młode Wilczki 1
Pudlo Pawel Arsenal Hello Spank 1
Kalsz Artur ETP Players 1
Ochał Maciek ETP Players 1
Pietrynek Jacek Fasberg Gliwice 1
Dziedzic Adrian FRS Jubilo 1
Szeliga Marcin FRS Jubilo 1
Biernat Paweł Kłodnica Gliwice 1
Rogon Denis Kłodnica Gliwice 1
Adamkiewicz Adrian Militarni 1
Ciesielski Grzegorz Militarni 1
Wojnar Rafał Militarni 1
Wołongiewicz Wojciech MŚIW 1
Kałuża Kamil Skazani Pyskowice 1
Strzeszewski Dawid Skazani Pyskowice 1
Zarzycki Kuba Skazani Pyskowice 1
Łakomy Bartek Team Kovalsky 1
Mucha Dawid Team Kovalsky 1
Przybylski Kamil Team Kovalsky 1
Zabawczuk Mariusz Team Kovalsky 1
Szulc Dawid Żernica 1
Urbańczyk Jonasz Żernica 1

Król Strzelców - II liga NLF
SREBRNE BUTY KRÓLA STRZELCÓW
Stan na 19.05.2019 - koniec sezonu 2018/19

Nazwisko Imię Drużyna Suma
Borkowski Łukasz GTW Futsal Team 54
Niebrzydowski Patryk Dzierżążynia Gliwice 44
Sobel Arkadiusz Szakale 44
Kolankiewicz Marcin OPUS Gliwice 35
Skrzypkowski Michał Puzzle 35
Bartnicki Tomek OPUS Gliwice 32
Kasprzyk Szymon Szakale 30
Szczepaniak Piotr Black Sheep 29
Ochab Łukasz Dzierżążynia Gliwice 24
Witek Piotr Piast Gliwice 2007 24
Zieliński Przemysław Black Sheep 23
Młynarczyk Adam Wściekłe Psy 22
Kalisz Krzysiek OPUS Gliwice 21
Małyska Kamil Piast Gliwice 2007 21
Langer Michał Black Sheep 20
Zubek Denis Dzierżążynia Gliwice 20
Wandas Krzysztof Szakale 20
Kozak Łukasz Wściekłe Psy 20
Polok Aleksander Zbieranina 20
Golec Michał OPUS Gliwice 19
Januszkiewicz Rafał Puzzle 19
Janczak Piotr Dziesiątka 17
Abramek Kamil Puzzle 17
Kalkowski Wiktor Stanley Black & Decker 17
Biegalski Piotr Puzzle 16
Górski Krzysztof Szakale 16
Gajda Mateusz Black Sheep 15
Luchowski Michał Dzierżążynia Gliwice 15
Borkowski Jakub GTW Futsal Team 15
Treffon Tomasz Stanley Black & Decker 15
Kaczmarczyk  Sławomir Wściekłe Psy 15
Szczepaniak Tomasz Black Sheep 14
Mętel Łukasz Dzierżążynia II Gliwice 14
Kwiatkowski Paweł OPUS Gliwice 14
Przybyszewski Tomasz Wściekłe Psy 14
Loban Robert Zbieranina 14
Pawłowski Przemek Dziesiątka 13
Zietek Daniel Dzierżążynia Gliwice 13
Bejnarowicz Tomasz Dzierżążynia II Gliwice 13
Klimas Ksawery GTW Futsal Team 13
Nowak Mateusz Puzzle 13
Stasiło Wojciech Szakale 12
Piecha Przemysław Dziesiątka 11
Kopczyński Roman Piast Gliwice 2007 11
Pokryszka Bartek Szakale 11
Furmańczyk Kamil Zbieranina 11
Harazmus Dominik GTW Futsal Team 10
Walczak Damian Piast Gliwice 2007 10
Wiktorowicz Rafał Szakale 10
Skrzekowski Jędrzej Dziesiątka 9
Kober Paweł Dzierżążynia Gliwice 9
Szwed Rafał Stanley Black & Decker 9
Bernacki Jan Zbieranina 9
Wiercigroch  Marek Zbieranina 9
Krzemień Filip Dzierżążynia Gliwice 8
Jaworski Damian OPUS Gliwice 8
Markiewicz Kuba OPUS Gliwice 8
Krawieczek Sylwester Puzzle 8
Kalkowski Robert Stanley Black & Decker 8
Walenta Paweł Zbieranina 8
Ciach Tomasz Dzierżążynia Gliwice 7
Dyla Andrzej Dzierżążynia Gliwice 7
Lukoszek Krzysztof Dzierżążynia II Gliwice 7
Kluzek Marcin GTW Futsal Team 7
Modlich Piotrek GTW Futsal Team 7
Żur Sebastian Wściekłe Psy 7
Gęsiak Olivier Dzierżążynia II Gliwice 6
Kania Paweł OPUS Gliwice 6
Małżycki Piotr Piast Gliwice 2007 6
Mora Marcin GTW Futsal Team 5
Modlich Kacepr GTW Futsal Team 5
Magiera Grzesiek Korona Gliwice 5
Woźniak Janusz Piast Gliwice 2007 5
Niedojad Michał Puzzle 5
Mroncz Marcin  Stanley Black & Decker 5
Brzóska Patryk Black Sheep 4
Glinka Michał Dziesiątka 4
Dziwisch Dawid Dzierżążynia II Gliwice 4
Fulczyk Dawid Dzierżążynia II Gliwice 4
Michalski Paweł Korona Gliwice 4
Wójtowicz Adam OPUS Gliwice 4
Likus Mikołaj Piast Gliwice 2007 4
Piliczuk Grzegorz Puzzle 4
Skorupski Dawid Szakale 4
Papok Patryk Wściekłe Psy 4
Daniec Mateusz Zbieranina 4
Zając Sylwester Black Sheep 3
Węgrzyn Adam Dziesiątka 3
Bizoń Damian Dzierżążynia II Gliwice 3
Wycisk Paweł GTW Futsal Team 3
Ayvazyan Vartan Korona Gliwice 3
Zalewski Seweryn OPEL Solidarność 3
Młodawski Paweł Wściekłe Psy 3
Wierzbicki Mariusz Black Sheep 2
Fiedler Michał Dziesiątka 2
Górny Krzysztof Dziesiątka 2
Dyla Adrian Dzierżążynia Gliwice 2
Drohomirecki Daniel Dzierżążynia II Gliwice 2
Oko Marcin Dzierżążynia II Gliwice 2
Juśkiewicz Maciek Korona Gliwice 2
Karasiński Łukasz Korona Gliwice 2
Puchalski Paweł Korona Gliwice 2
Smyczek Marcin Korona Gliwice 2
Świdurski Piotr Korona Gliwice 2
Lukasik Kamil OPEL Solidarność 2
Wieczorek Marcin OPEL Solidarność 2
Donabidowicz Kuba OPUS Gliwice 2
Załubski Paweł Piast Gliwice 2007 2
Kuhs Damian Stanley Black & Decker 2
Wojtal Tomasz Stanley Black & Decker 2
Gomola Grzegorz Wściekłe Psy 2
Wójcik Adam Black Sheep 1
Buczek Maciej Dziesiątka 1
Raflewski Paweł Dziesiątka 1
Naporowski Grzegorz Dzierżążynia Gliwice 1
Smieja Jacek Dzierżążynia Gliwice 1
Grzeszczak Dariusz Dzierżążynia II Gliwice 1
Pszowski Adam GTW Futsal Team 1
Kalinowski Marcin Korona Gliwice 1
Reczyński Wojtek Korona Gliwice 1
Krezel Grzegorz OPEL Solidarność 1
Daczyński Kajetan Piast Gliwice 2007 1
Pawlus Dominik Piast Gliwice 2007 1
Zdańkowski Mateusz Puzzle 1
Borkim Adam Stanley Black & Decker 1
Jakubczyk Tomasz Stanley Black & Decker 1
Markiewicz Michał Stanley Black & Decker 1
Pałka Łukasz Stanley Black & Decker 1
Smarzewski Marek Stanley Black & Decker 1
Janczak Piotr Szakale 1
Dybała Tomasz Zbieranina 1
Gębczyński Grzegorz Zbieranina 1
Skrypkouski Vitali Zbieranina 1
Zalewski Bogdan Zbieranina 1

end.