NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE

Król Strzelców

Złote Buty Króla Strzelców
Stan po 13. kolejce sezonu 2020/2021 (2020.12.13)

Lp. Nazwisko Imię Drużyna Suma
1. Kaczmarczyk Sławomir Militarni 25
2. Gładkowski Sylwester FRS Jubilo 20
3. Borkowski Łukasz Futsal Team Gliwice 17
4. Kalisz Krzysztof Kłodnica Gliwice 15
5. Pidchenko Dmytro Szakale PerfectAuto24 15
6. Niebrzydowski Patryk Dzierżążynia I Gliwice 14
7. Hajduk Dawid Fasberg Gliwice 13
8. Kużma Andrzej ETP Elektro Artivent 12
9. Borczyk Adrian Hello Spank 11
10. Zakrzewski Sławomir Constal Chudów 10
11. Ludwig Artur Hello Spank 10
12. Dudziak Filip Szakale PerfectAuto24 10
13. Sadowski Radek ETP Elektro Artivent 9
14. Borkowsli Kuba Futsal Team Gliwice 9
15. De Lucia Carmine Hello Spank 9
16. Pecel Jakub Slawomir Hello Spank 9
17. Przybyła Grzegorz Żernica 9
18. Figiel Andrzej AMPLIO Młode Wilczki 8
19. Kalus Dawid Constal Chudów 8
20. Szeliga Roman Constal Chudów 8
21. Owcorz Grzegorz Dzierżążynia I Gliwice 8
22. Górczany Michał ETP Elektro Artivent 8
23. Madej Paweł Żernica 8
24. Kondraciuk Marcin ETP Elektro Artivent 7
25. Adamkiewicz Arkadiusz Militarni 7
26. Furgał Marek Constal Chudów 6
27. Karpiński Jarosław Constal Chudów 6
28. Ochab Łukasz Dzierżążynia I Gliwice 6
29. Faryj Michał Futsal Team Gliwice 6
30. Szaro Wojciech Futsal Team Gliwice 6
31. Smoliński Adrian Kłodnica Gliwice 6
32. Zalewski Seweryn OPEL Solidarność 6
33. Kaczmarek Dawid AMPLIO Młode Wilczki 5
34. Nowara Mateusz AMPLIO Młode Wilczki 5
35. Przydatek Łukasz Fasberg Gliwice 5
36. Faryj Łukasz FRS Jubilo 5
37. Górski Michał FRS Jubilo 5
38. Klimas Ksawery Futsal Team Gliwice 5
39. Wrzosek Arkadiusz Kłodnica Gliwice 5
40. Wandas Krzysztof Szakale PerfectAuto24 5
41. Kluger Bartosz Żernica 5
42. Zelek Krzysztof AMPLIO Młode Wilczki 4
43. Zimnol Jakub AMPLIO Młode Wilczki 4
44. Augustyn Wojciech Constal Chudów 4
45. Gęsiak Oliwier Dzierżążynia I Gliwice 4
46. Kania Marcin Fasberg Gliwice 4
47. Konopiński Paweł Fasberg Gliwice 4
48. Słapiński Wojciech Fasberg Gliwice 4
49. Bartnicki Tomasz Kłodnica Gliwice 4
50. Młodawski Paweł Militarni 4
51. Toporowski Piotr Militarni 4
52. Stasiło Wojciech Szakale PerfectAuto24 4
53. Wiktorowicz Rafał Szakale PerfectAuto24 4
54. Ćwikła Michał AMPLIO Młode Wilczki 3
55. Martyniak Maciej AMPLIO Młode Wilczki 3
56. Zietek Daniel Dzierżążynia I Gliwice 3
57. Krzyszczak Daniel ETP Elektro Artivent 3
58. Ochał Maciek ETP Elektro Artivent 3
59. Lebiedzinski Łukasz Fasberg Gliwice 3
60. Wołongiewicz Wojciech Fasberg Gliwice 3
61. Kuczera Paweł FRS Jubilo 3
62. Malżycki Piotr FRS Jubilo 3
63. Kapela Szymon Futsal Team Gliwice 3
64. Grabowy Adrian Hello Spank 3
65. Kania Paweł Kłodnica Gliwice 3
66. Strzępa Michał Kłodnica Gliwice 3
67. Domański Jerzy Militarni 3
68. Dzwonek Konrad Militarni 3
69. Siwek Mirosław Militarni 3
70. Żak Michał OPEL Solidarność 3
71. Górski Krzysztof Szakale PerfectAuto24 3
72. Balon Łukasz Żernica 3
73. Tomaszewski Marek Constal Chudów 2
74. Dydfeld Mariusz ETP Elektro Artivent 2
75. Kalsz Artur ETP Elektro Artivent 2
76. Czarny Grzegorz Fasberg Gliwice 2
77. Małek Maciej FRS Jubilo 2
78. Siwoń Krzysztof Futsal Team Gliwice 2
79. Hasli?   Futsal Team Gliwice 2
80. Klimowicz Grzegorz Hello Spank 2
81. Kolankiewicz Marcin Kłodnica Gliwice 2
82. Foit Sebastian Żernica 2
83. Glugla Tomasz AMPLIO Młode Wilczki 1
84. Gwiżdż Maciej AMPLIO Młode Wilczki 1
85. Nowara Marek AMPLIO Młode Wilczki 1
86. Dyla Andrzej Dzierżążynia I Gliwice 1
87. Kober Paweł Dzierżążynia I Gliwice 1
88. Majkowski Kamil Dzierżążynia I Gliwice 1
89. Żymełka Robert ETP Elektro Artivent 1
90. Daczyński Kajetan FRS Jubilo 1
91. Dziedzic Adrian FRS Jubilo 1
92. Magiera Paweł FRS Jubilo 1
93. Biskup Jan FRS Jubilo 1
94. Duk Dawid Futsal Team Gliwice 1
95. Szpietowski Dominik Hello Spank 1
96. Góra Sławomir Kłodnica Gliwice 1
97. Wolański Tomasz Kłodnica Gliwice 1
98. Zaczek Andrzej Kłodnica Gliwice 1
99. Markowski Piotr OPEL Solidarność 1
100. Omyła Tomasz OPEL Solidarność 1
101. Łuka Daniel Szakale PerfectAuto24 1
102. Papis Grzegorz Szakale PerfectAuto24 1
103. Kowol Marek Żernica 1
104. Płoński Dawid Żernica 1
105. Przybyła Adam Żernica 1
106. Steuer Paweł Żernica 1


Srebrne Buty Króla Strzelców
Stan po 13. kolejce sezonu 2020/2021 (2020.12.13)

Lp. Nazwisko Imię Drużyna Suma
1. Szypulski Jacek HL Display 31
2. Zygmunt Dawid Pryzmat Zabrze 24
3. Gil Tomasz Black Sheep 17
4. Smoła Damian Puzzle 15
5. Małyska Kamil Black Sheep 14
6. Tarnowski Adam Nankatsu 14
7. Kozyra Arkadiusz MIG Piast Gliwice 14
8. Wójcik Marcin Nankatsu 13
9. Słysz Jakub Puzzle 13
10. Witek Piotr Black Sheep 12
11. Abramek Kamil Puzzle 12
12. Moroz Michał MIG Piast Gliwice 12
13. Uziębło Damian MIG Piast Gliwice 11
14. Młynarczyk Adam Wściekłe Psy 11
15. Gęsiak Olivier Dzierżążynia II Gliwice 10
16. Sokół Łukasz Open The Lock Escape Room 10
17. Kaczmarczyk Sławomir Wściekłe Psy 10
18. Burczyk Dawid Zbieranina 10
19. Januszkiewicz Rafał Puzzle 9
20. Pietrzak Damian MIG Piast Gliwice 9
21. Szczepaniak Piotr Black Sheep 8
22. Knur Michał Dzierżążynia II Gliwice 8
23. Jurkiewicz Piotr Open The Lock Escape Room 8
24. Reczyński Wojciech Open The Lock Escape Room 8
25. Leonenko Nil Puzzle 8
26. Furmańczyk Kamil Zbieranina 8
27. Pawlak Michał HL Display 7
28. Pakirski Artur Open The Lock Escape Room 7
29. Rakowiecki Daniel Pryzmat Zabrze 7
30. Gaik Łukasz Pryzmat Zabrze 7
31. Kozak Łukasz Wściekłe Psy 7
32. Przybyszewski Tomasz Wściekłe Psy 7
33. Wiercigroch Marek Zbieranina 7
34. Rebizant Dominik MSiW 6
35. Żur Sebastian Wściekłe Psy 6
36. Polok Aleksander Zbieranina 6
37. Gajda Mateusz Black Sheep 5
38. Langer Michał Black Sheep 5
39. Szczepaniak Tomasz Black Sheep 5
40. Kalkowski Wiktor Black Sheep 5
41. Bejnarowicz Tomasz Dzierżążynia II Gliwice 5
42. Janczak Piotr Dzierżążynia II Gliwice 5
43. Franik Martin HL Display 5
44. Jasiński Michał MSiW 5
45. Pochopień Patryk Nankatsu 5
46. Biegalski Piotr Puzzle 5
47. Piliczuk Grzegorz Puzzle 5
48. Kozłowski Przemysław Wściekłe Psy 5
49. Papok Patryk Wściekłe Psy 5
50. Wójcik Arkadiusz MIG Piast Gliwice Oldboje 5
51. Skubisz Mateusz Dzierżążynia II Gliwice 4
52. Śniatowski Mateusz Dzierżążynia II Gliwice 4
53. Hajduk Dawid HL Display 4
54. Jasiński Rafał MSiW 4
55. Dziurzyński Łukasz Open The Lock Escape Room 4
56. Turczyn Mateusz Open The Lock Escape Room 4
57. Wójcik Adam MIG Piast Gliwice 4
58. Kruk Damian MIG Piast Gliwice 4
59. Karmański Jacek Zbieranina 4
60. Cieślik Szymon HL Display 3
61. Moczek Mariusz HL Display 3
62. Walczak Paweł HL Display 3
63. Mazur Mateusz Nankatsu 3
64. Parzych Łukasz MIG Piast Gliwice 3
65. Chmara Robert MIG Piast Gliwice Oldboje 3
66. Franik Łukasz MSiW 2
67. Majnusz Krzysztof MSiW 2
68. Pechta Mateusz MSiW 2
69. Smolka Arkadiusz MSiW 2
70. Smoliński Dominik Nankatsu 2
71. Staroń Łukasz Nankatsu 2
72. Piotrowski Łukasz Open The Lock Escape Room 2
73. Tyndyk Grzegorz Open The Lock Escape Room 2
74. Tyndyk Kamil Open The Lock Escape Room 2
75. Mąsiorski Dawid MIG Piast Gliwice 2
76. Szczęśniak Krzysztof Zbieranina 2
77. Bienasz Bogusław MIG Piast Gliwice Oldboje 2
78. Furca Ryszard MIG Piast Gliwice Oldboje 2
79. Wandzel Marco MIG Piast Gliwice Oldboje 2
80. Sobiegraj Marcin Black Sheep 1
81. Błaszków Przemysław Dzierżążynia II Gliwice 1
82. Dziwisz Dawid Dzierżążynia II Gliwice 1
83. Grzeszczak Dariusz Dzierżążynia II Gliwice 1
84. Augustyński Łukasz HL Display 1
85. Dukała Daniel HL Display 1
86. Pękala Marcin MSiW 1
87. Kosiorowski Krzysztof Open The Lock Escape Room 1
88. Łuszczewski Dawid Open The Lock Escape Room 1
89. Belka Krzysztof Pryzmat Zabrze 1
90. Magiera Łukasz Pryzmat Zabrze 1
91. Kowalski Rafał Pryzmat Zabrze 1
92. Skrzypkowski Michał Puzzle 1
93. Wystyrk Grzegorz Puzzle 1
94. Bukała Stanisław Zbieranina 1
95. Karmański Jakub Zbieranina 1
96. Walenta Paweł Zbieranina 1
97. Matuszek Roman MIG Piast Gliwice Oldboje 1
98. Michalski Marcin MIG Piast Gliwice Oldboje 1