NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE
DZIĘKUJE ZA 11 LAT WSPÓLNEJ GRY!

Złote i Srebrne Rękawice - głosowanie 10.02.2019
Czas w końcu ustalić jak będzie wyglądać proces wyboru najlepszego bramkarza rozgrywek. W trakcie sześciu lat próbowaliśmy dwóch sposób - naszego wyboru umiejętności bramkarskich (kiedy jeszcze byliśmy obecni na hali) oraz wybór bramkarza z najmniejszą ilością straconych bramek pod koniec sezonu. Obie te opcje wydają nam się niepełne. Niemniej coś trzeba wybrać. Niezależnie od tego co wybierzecie przyznamy dwie statuetki - Złote Rękawice i Srebrne Rękawice.
 
Dwie opcje:
1. Wybór kapitanów, czyli przed końcem sezonu zbieramy głosy kapitanów (którzy mogą konsultować decyzje z całymi drużynami). Bramkarz, którzy otrzyma największą ilość głosów zgarnia statuetkę. Minusem wyboru tej decyzji jest to, że jest ona bardziej czasochłonna i trudniejsza - gracie w ciągu sezonu ze sobą tylko po dwa spotkania.
2. Liczba straconych bramek, czyli po ostatniej kolejce sprawdzamy, który bramkarz puścił najmniej bramek i to on zgarnia statuetkę. Kłopotliwe będzie to dla drużyn, które mają więcej niż jednego bramkarza - statuetka będzie jedna w danej lidze.
 
Ankieta aktywna będzie przed dwa tygodnie, rozstrzyga większość głosów, a Wasz wybór będzie obowiązywać w tym jak i w kolejnych sezonach Niedzielnej Ligi Futsalu. Kliknij tutaj, żeby wziąć udział w ankiecie: ANKIETA.
Aktualności wróć do listy