NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE

Team Kovalsky Mistrzem NLF! 25.04.2018

TEAM KOVALSKY MISTRZEM NIEDZIELNEJ LIGI FUTSALU W SEZONIE 2017/18!

 

To już wszyscy wiemy ;) Poza Kowalskimi na podium stanął Constal Zabrze. Chłopaki wywalczyli lidera swojej grupy w I rundzie i do końca ścigali się o tytuł Mistrza. To była bardzo zacięta rywalizacja i bardzo dobry debiut w NLF! Z tytułem Wicelidera pożegnał się zespół FRS Jubilo, który jednak wcale nie dał się zrzucić z podium i kończy sezon na trzeciej pozycji. Brawo!

 

Gratulacje należą się również drużynie INN Delfiny - zespołowi, który wygrywa rywalizację w II lidze! Srebro przypadło OPUSowi Gliwice, a brąz ETP Playersom. Co za tym idzie, od września te trzy ekipy zmierzą się z drużynami pierwszoligowymi. Jeśli jednak któryś z zespołów I ligi zrezygnuje z gry w przyszłym sezonie, następni w kolejce do awansu są Skazani Pyskowice i Piast Gliwice 2007.

 

Złe wieści dla Namelessów, Dzierżążyni Gliwice i Black Sheep - w tym roku czeka Was spadek do II ligi.

 

O tytuł Króla Strzelców do końca konkurowali Łukasz Rylukowski z Team Kovalsky i Michał Moroz z MIG Gliwice. Po statuetkę sięgnął jednak Łukasz z przewagą 3 goli (63 strzelone bramki). Gratulujemy!

 

6go maja spotkamy się na hali przy Chorzowskiej 5 i zagramy Puchar NLF. Po Pucharze udekorujemy zwycięzców rozgrywek ligowych. Więcej informacji podamy wkrótce!

 

Aktualności wróć do listy