NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE

Puchar NLF - rozkład jazdy 18.05.2019
Już 26 maja rozegramy Puchar Niedzielnej Ligi Futsalu i udekorujemy zwycięzców rozgrywek ligowych.

Jeśli jesteście ciekawi kto wylosował turniejowe grupy koniecznie zajrzyjcie na naszego Facebook'a!

A B C D
GTW Futsal Team ŚAF Oldboys Batory Szakale Fasberg Gliwice
INN Delfiny Kłodnica Gliwice Constal Chudów Dziesiątka
OPEL Solidarność Cała Naprzód Pryzmat Zabrze FRS Jublio
Puzzle AMPLIO Młode Wilczki Dzierżążynia II Gliwice Dzierżążynia I Gliwice


  Godz. Mecz
  08:00 GTW Futsal Team : Puzzle
  08:10 INN Delfiny : OPEL Solidarność
  08:20 Puzzle : INN Delfiny
  08:30 GTW Futsal Team : OPEL Solidarność
  08:40 GTW Futsal Team : INN Delfiny
  08:50 OPEL Solidarność : Puzzle
  09:00 ŚAF Oldboys Batory : AMPLIO Młode Wilczki
  09:10 Kłodnica Gliwice : Cała Naprzód
  09:20 AMPLIO Młode Wilczki : Kłodnica Gliwice
  09:30 ŚAF Oldboys Batory : Cała Naprzód
  09:40 ŚAF Oldboys Batory : Kłodnica Gliwice
  09:50 Cała Naprzód : AMPLIO Młode Wilczki
  10:00 Szakale : Dzierżążynia II Gliwice
  10:10 Constal Chudów : Pryzmat Zabrze
  10:20 Dzierżążynia II Gliwice : Constal Chudów
  10:30 Szakale : Pryzmat Zabrze
  10:40 Szakale : Constal Chudów
  10:50 Pryzmat Zabrze : Dzierżążynia II Gliwice
  11:00 Fasberg Gliwice : Dzierżążynia I Gliwice
  11:10 Dziesiątka : FRS Jubilo
  11:20 Dzierżążynia I Gliwice : Dziesiątka
  11:30 Fasberg Gliwice : FRS Jubilo
  11:40 Fasberg Gliwice : Dziesiątka
  11:50 FRS Jubilo : Dzierżążynia I Gliwice
  12:00 DEKORACJA ZWYCIĘZCÓW NIEDZIELNEJ 
1 12:30 AI : BII
2 12:50 CI : DII
3 13:10 AII : BI
4 13:30 CII : DI
5 13:50 Z(1) : Z(2)
6 14:10 Z(3) : Z(4)
7 14:30 P(5) : P(6)
8 15:10 Z(5) : Z(6)
Aktualności wróć do listy