NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE
DZIĘKUJE ZA 11 LAT WSPÓLNEJ GRY!

Praca dla sędziego 01.08.2020

Stowarzyszenie „Cała Naprzód” poszukuje sędziego piłkarskiego do Niedzielnej Ligi Futsalu.

Niedzielna Liga Futsalu to rozgrywki w piłkę nożną halową, w których uczestniczy 28 drużyn z Gliwic i innych miast Śląska. Dzięki udziałowi w NLF drużyny wspierają osoby niepełnosprawne, bowiem dochód z ligi przekazywany jest na pomoc podopiecznym "Całej Naprzód".

Rozgrywki odbywają się w każdą niedzielę w Gliwicach na hali przy ul. Chorzowskiej 5. Startujemy zawsze w pierwszy weekend września. W ciągu 7 sezonów udzieliliśmy 68 tysięcy złotych wsparcia osobom niepełnosprawnym.

Więcej informacji o rozgrywkach: www.niedzielnaligafutsalu.pl

Miejsce pracy: Gliwice, hala przy ul. Chorzowskiej 5.

Wymiar pracy: każda niedziela (z pominięciem świąt i długich weekendów w okresie od września do maja w godz. 8:00-17:30.

Zakres obowiązków:
• sędziowanie rozgrywanych spotkań,
• bieżące odnotowywanie wyników spotkań oraz strzelców bramek;
• wieszanie flag i banerów reklamowych;
• dopilnowanie aby podczas rozgrywek obecne były narzutki (znaczniki) oraz apteczka;
• kontrola nad systemem rozgrywek zgodnie z regulaminem NLF.

Wymagania:
• znajomość przepisów FIFA i PZPN,
• doświadczenie w grze w piłkę halową pięcioosobową,
• pewność siebie, punktualność i rzetelność.

Oferujemy:
• wprowadzenie w skrócone przepisy gry przez sędziów,
• umowę zlecenie, wynagrodzenie miesięczne zależne od ilości niedziel, stawka 29,00 zł brutto

CV ze zgłoszeniem prosimy wysyłać na adres: niedzielnaligafutsalu@gmail.com
Telefon kontaktowy: 511 141 197 (Łukasz Gorczyński)

Stowarzyszenie „Cała Naprzód”
ul. Zwycięstwa 1/1, 44-100 Gliwice
NIP: 6312589810
Aktualności wróć do listy