NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE

Powrót do gry? 08.06.2020
Decyzja w sprawie powrotu do gry nie była łatwa. Długo rozważaliśmy różne scenariusze, łącznie z dokończeniem sezonu w przyśpieszonym trybie ze wszelkimi obostrzeniami. Ostatecznie odwołaliśmy się do zdania kapitanów. Zapytaliśmy czy drużyny chcą wracać na halę czy wolą zakończyć sezon. Głosy rozłożyły się praktycznie po równo.
 
W takim wypadku zdecydowaliśmy co następuje:
 
Sezon 2019/2020 zakończy się na takiej ilości spotkań jaką rozegraliśmy do tej pory. Nagrodzone zostaną drużyny z pierwszych trzech miejsc obu lig, najlepsi bramkarze oraz królowie strzelców. Nie będzie spadków i awansów. Awanse pojawią się jedynie w przypadku kiedy do gry w przyszłym sezonie nie zgłoszą się wszystkie drużyny pierwszej ligi. Bardzo prosimy o poszanowanie decyzji organizatora (mimo że nie wszyscy się będą z nią zgadzać), decyzji graczy, którzy nie chcieli jeszcze wracać do gry, a także o poszanowanie nagrodzonych jako pełnoprawnych zwycięzców tego sezonu.
 
Niebawem udostępnimy pełną listę nagrodzonych w sezonie 2019/2020. Ruszy również rekrutacja do sezonu 2020/2021 - mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się na "starych" warunkach.
 
Ale to nie koniec! Wszystkich tych, którzy zgłosili chęć gry już teraz zapraszamy na dwudniowy Puchar NLF, który odbędzie się 21 i 28 czerwca (niedziele) na hali przy Chorzowskiej 5. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na grupie kapitanów NLF na Facebooku. Jeśli w tym sezonie nie graliście w lidze, a chcecie zmierzyć się w turnieju - zgłoście się mailowo: niedzielnaligafutsalu@gmail.com. Udział w Pucharze dla drużyn NLF jest darmowy. Drużyny spoza ligi zapłacą 100,00 zł opłaty startowej.

Liczymy, że mimo trudności uda nam się zakończyć sezon na sportowo w pozytywnej atmosferze. 
Aktualności wróć do listy