NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE!

Dobre wiadomości na start... 04.01.2022
Nowy rok już nabiera rozpędu, a my chcemy pochwalić się jeszcze naszymi ostatnimi zeszłorocznymi zakupami. Laura Zawada to postać, którą doskonale znacie. Dzięki dochodowi z NLF (sezon 2020/2021) oraz zbiórce publicznej podczas zeszłorocznego Skup Kultury udało nam się sfinansować zakup fotela terapeutycznego wraz z akcesoriami, na którym nasza podopieczna bawiła się szamańsko podczas sylwestrowej nocy. Natomiast pan Stefan Miller dołączył do Całej Naprzód niedawno. Jego sytuacja zdrowotna wymaga korzystania z koncentratora tlenu. Urządzenie to kupiliśmy także dzięki pieniądzom zebranym podczas rozgrywek NLF. I znowu udało się nieco naprawić mały kawałek świata‼
Wcześniej informowaliśmy Was też, że z dochodu z ubiegłego sezonu zakupiliśmy defibrylator AED, który ma ratować życie przy Jasnej 31. W sumie to ponad 17 tysięcy złotych pomocy!
 
Dziękujemy serdecznie, bo to właśnie dzięki Wam pomagamy dzieciakom i dorosłym, zapewniając im to czego potrzebują, aby żyło się lepiej‼ Jeśli chcecie sprawdzić jakie cele wspieraliśmy od 1 sezonu zaglądajcie do naszych CELÓW.
 
Aktualności wróć do listy