NAJWIĘKSZA CHARYTATYWNA LIGA FUTSALU W POLSCE

Coraz bliżej końca... 02.04.2018

Czy Team Kovalsky w tym sezonie przejmie Puchar Mistrza Niedzielnej Ligi Futsalu z rąk Żernicy? Sporo czasu minęło odkąd chłopaki występowali w lidze jako Agenci. Tuż za Kowalskimi wicelider-debiutant w NLF - zespół Constal Zabrze. Chłopaki utrzymują taką samą liczbę punktów jak pierwszy zespół, ale przegrali w tej rundzie bezpośredni mecz z Team Kovalsky. O podium pierwszej ligi zawalczą jeszcze Kłodnica Gliwice, FRS Jubilo i All Stars. Mocno zagrożone spadkiem są drużyny Dzierżążynia Gliwice, Black Sheep i Nameless.
 
Z możliwością awansu do ligi mistrzowskiej na razie pozostają INN Delfiny (w tym sezonie mamy mocnych debiutantów), OPUS Gliwice i ETP Players. Ze stratą trzech punktów do podium Skazani Pyskowice (kolejna nowa drużyna). Weterani Niedzielnej chyba zaspali i rozdali punkty nowym chłopakom ;)
 
W klasyfikacji Króla Strzelców na czele reprezentant lidera, Łukasz Rylukowski z 54 bramkami. Zaraz za nim główny strzelec drużyny MIG Gliwice, Michał Moroz. Czołówkę zamykają ex aquero Jarek Karpiński z Constalu i Rafał Wybierek z Żernicy (43 bramki).
 
Zbliżamy się powoli do końca rozgrywek ligowych. Żeby się trochę rozruszać na zakończenie proponujemy Wam Puchar Ligi połączony z uhonorowaniem zwycięzców tego sezonu NLF. Więcej informacji Wasi kapitanowie dostali drogą mailową.

Aktualności wróć do listy